Canım Anne

Farklı su taşı patik modeli yapımı

Farklı su taşı patik modeli yapımı

Farklı su taşı patik modeli yapımı kolay tığ işi patik modeli video anlatımlı olarak siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Tığ işi kolay patik modeli arayan arkadaşlar için su taşı modelini uygulayabilirsiniz. Detaylı video anlatımlı olması yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımızda uygulayabilirler.

Çeyizlik örgü patik modeli arayan hanımlarımız bir çok örgü patik örneğini sayfamızda bulabilirler. Tunus işi, şiş modelleri ve tığ işi patik örnekleri sayfamızda oldukça geniş modele sahiptir. Yapılışları video anlatımlı olması yeni öğrenen arkadaşlarımıza oldukça fayda sağlayacaktır. Yeni patik modeli video anlatımlarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Farklı su taşı patik modeli yapımı

38,39 Numara ayaklar için uygundur.

İp ve tığ seçimi sizlerin tercihine kalmıştır.

Modelin burun kısmı küt burun modelidir.

İlk olarak 14 + 3 zincir çekelim ve 2 li trabzan yapalım toplamda 14 trabzan yapalım. 1 Zincir çekip aynı noktaya batıp trabzan yapalım ve karşı tarafa geçip yine 14 trabzan yapıyoruz. Devamında ikinci sırada aynı işlemi yapıyoruz ve artırma uyguluyoruz. Toplam aynı işlemle 48 trabzan ulaşana kadar örelim. Toplamda 6 sıra yapılmaktadır. Burun kısmında toplamda 7 sıra olmuştur devamında model kurulumu yapıp devam edip topuk kısmı ve detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek detaylı olarak yapabilirsiniz..Kolay gelsin..

Örgü patik modelleri, örgü patik yapımı, tığ işi patik örnekleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayın. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Tığ işi patik su taşı modeli patik modeli yapılışı için linke tıklamayı unutmayınız.

Orgu hayatım_ youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Farklı su taşı patik modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ