Farklı tığ işi modeli yapılışı

Farklı tığ işi modeli yapılışı

Farklı tığ işi modeli yapılışı fıstık tekniği ve zincirden oluşan harika tığ işi modeli sizlerin beğenisini beklemektedir. Bir çok örgü modelinde uygulayabilirsiniz.

Tığ işi modelini atkı, şal yapımında kolaylıkla yapabilirsiniz. Uç kısmına püskül detayı kullanabilirsiniz. Örgü çanta, kırlent, bebek battaniyesi gibi istediğiniz modele göre zincir sayısını ayarlayarak kolay tığ işi modelini rahatlıkla yapabilirsiniz. Yapılışı video anlatımlı olması yeni öğrenecek arkadaşlarımıza oldukça fayda sağlayacaktır.

Tığ işi örgü modellerini fazlasıyla sayfamızda bulmanız mümkündür. Yazımızın içindeki linklere tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Farklı tığ işi modeli yapılışı

3 Katları + 2 olarak uygulanmaktadır.

İp tercihiniz yine yapmak istediğiniz modele göre değişebilir.

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yapmak istediğiniz modele göre zincir sayısını ayarlayabilirsiniz.

Zincir üzerine fıstık tekniği uyguluyoruz. Aralarda üç zincir ve üç zincir atlayıp fıstık yapmaya devam ediyoruz. İkinci sırada üç zincir fıstık tepesine ve üç zincir aralardaki zincire batarak devam etmektedir.

Model kendini tekrarlamaktadır istediğiniz örgü alanlarında değerlendireceğiniz tığ işi modelidir. Yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Tığ işi modelleri, tığ işi hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Farklı tığ işi modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

İlmek aşkı kanalına çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ