Farklı tığ işi örgü modelleri yapılışı

Farklı tığ işi örgü modelleri yapılışı

Tığ işi örgü modelleri video anlatım tığ işi modelleri nasıl yapılır ?

Tığ işi örgü modelleri bir çok örgü modelinde kullanılan en çok tercih edilen örgü grubudur. Örgü dediğimiz de ilk aklımıza gelen şiş örgüleri gelebilir. Tığ işi modelleri örgü grubunun içinde yer almaktadır. Tığ işi örnekleri örgü grubunda yelek, hırka, çocuk örgüleri, bebek örgü grubu ve battaniye modelleri oldukça fazla yapılmaktadır.

Tığ işi örgü modellerinde patik örnekleri yine sevilen modeller arasında tercih edilmektedir. Farklı tığ işi örgü modelini nerede kullanmak istiyorsanız kullanabilirsiniz. Atkı içinde kullanabilirsiniz. En yeni ve şık tığ işi modelleri için yazımızın içindeki linke tıklamayı unutmayınız. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Farklı tığ işi örgü modelleri yapılışı

Model kurulumu 5 ve 5 katlarından oluşmaktadır.

Zincir üzerine model kurulumu olmaktadır. Yapacağınız modele göre zinciri ayarlayabilirsiniz.

İlk olarak zincir çekelim ve üzerine trabzan yapalım, 5 zincir çekip 5 trabzan sayalım ve batalım yapmış olduğumuz zincir içine dolgu uyguluyoruz. Devamında yapmış olduğumuz dolguyu aşağı doğru katlayıp üst kısma trabzan yapıyoruz. Model aynı teknik ile devam etmektedir. Detaylı anlatımı için videoyu izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Tığ işi örgü modelleri, tığ işi örgü modeli hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Renkli hayat bahçesi youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Farklı tığ işi örgü modelleri yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ