Canım Anne

Farklı yuvarlak lif yapımı

Farklı yuvarlak lif yapımı

Farklı yuvarlak lif yapımı örümcek tekniği detayları olan yapılışı kısa zaman içinde örülen lif modelidir. Yuvarlak lif modeli arayan arkadaşlarımız için şık ve görselliği güzel lif örneğidir.

Çeyizlerin vazgeçilmezi, el işlerinin en çok yapılanı lif modelleri olmaya devam etmektedir. Güzel ve şık lif örneklerini sayfamızda bulabilirsiniz. İstediğiniz modele ulaşmak için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Sipariş alan arkadaşlarımız içinde yuvarlak lif örneğimiz alternatif olacaktır. Yeni ve bir çok lif modeline ulaşmak için linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Yeni lif öğrenmek isteyen hanımlarımız içinde video anlatımlarımız oldukça faydalı olacaktır. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Farklı yuvarlak lif yapımı

Yuvarlak kolay lif modeli yapımı

Modelimizin yapımında 3 renk lif ipi

5 Numara tığ kullanıyoruz.

Orta kısımdan yıldız tekniğiyle başlanan modelde renk geçişleri ipler içten yürütülerek devam ediyor. Uç kısımlarında örümcek ve fıstıklarla model istenen büyüklüğe gelene kadar geliyor. Kenar oyası için iki örümcek ortasına bir fıstık yaparak modelimizi bitiriyoruz.

Lif modelleri, lif modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Diğer lif modelimiz olan kalp kese lif yapımı için linke tıklamayı unutmayınız.

Farklı yuvarlak lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Zarıfe’nın gunluğu orgu gunluğum kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ