Figürlü Kız Bebek Bere Modeli Anlatımlı Yapımı

Figürlü Kız Bebek Bere Modeli Anlatımlı Yapımı

Merhabalar sevgili örgü severler, sizlerden gelen istekler doğrultusunda anlatımlarımıza devam ediyoruz. Bugün sırada figürlü kız bere modelimizin anlatımı var. Bu modeli kulakları aynı kalmak şartı ile yüzündeki detayları değiştirerek erkek bebek beresi olarak da hazırlayabilirsiniz.

Gelelim beremizin yapılışına ;
Zemin için beyaz ip kullanacağımız bu berede kulaklarını örmek için ikinci bir renge de ihtiyaç duyacağız. İpim tunç turkuaz biraz kalın bir ip sizler istediğiniz iple örebilirsiniz , hatta elinizde olan ipleri değerlendirebilirsiniz. Tığım ise ona uygun kalınlıkta 2 numara bir tığ, sizin kullanacağınız tığ numarası kullanacağınız ipe bağlı olarak değişecektir. Berenin zemin kısmını önceden ördüm. Onun anlatımını daha önceki videolarımızdan tığ işi düz bere adıyla bulabilirsiniz. İkinci renk ile kulak detaylarını örüyoruz bir kulağa iki adet yuvarlak parça örerek dikiyoruz kii dik ve daha sağlam durabilsin. Sonrasında göz ve burun detaylarını örüyoruz . Minik ve kolay motifler bunlar zaten. İsteğe bağlı yüzündeki ifadeyi değişik şekillerde tasarlayabilirsiniz. En son aşamada ağız kısmını işleyerek yapıyoruz ve parçaları yerlerine yerleşecek biçimde dikerek sabitliyoruz. Birde tepe kısmına fiyonk kondurduk mu beremiz hazır demektir ?

Sizlerde bize destek olmak için videolarimizi beğenip paylaşırsanız seviniriz??? Ayrıca mobil uygulamamız üzerinden takıldığınız yerleri, sormak istediğiniz detayları bizimle paylaşabilir, yaptığınız elişlerini sergileyebilirsiniz…

Kolay gelsin ???

Figürlü Kız Bebek Bere Modeli Anlatımlı Yapımı Videosu


Diğer Bere Anlatımlı videolarımıza bakabilirsiniz
Saç Örgülü Kız Bebek Beresi Yapılışı
Tığ İşi Düz Bere Yapılışı
Amigurumi Çilek Kız Bere Örülüşü
Minnie Mouse Bere Yapılışı Anlatımlı
Tunus İşi Bebek Beresi Yapımı 1
Aparat ile Bere Kordon Yapımı Püskül Yapımı
Bebek Bere ve Şapka Yapılışı (Başlama Tekniği)
Tunus İşi Şapka Modeli Yapılışı
Renkli İple Tunus İşi Şapka Yapılışı 1.Bölüm
Hello Kitty Şapka Örülüşü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ