File çanta yapılışı

File çanta yapılışı

File çanta yapılışı alış veriş için file çanta nasıl yapılır. Makrome ip ile çok amaçlı file çanta yapılışı sizlerle buluşuyor. Pazar, market alışverişi için en güzel çanta yapılışı olacaktır.

El işleri yapılışlarında sınır tanımayan hanımlarımız için yeni bir model file çanta yapılışını yer vermek istedik umarım sizlerinde beğenisini alacaktır.

Yapılışı oldukça kolay olan yapmak isteyen arkadaşlarımız için video anlatımı mevcuttur. Sadece alışveriş çantası olarak düşünmeyiniz el işi çantası olarak kullanabiliriz. El işi çantası olarak kullanıla bilir. Farklı renk tonuyla yapılarak istenilen boyut olarak uygulana bilir. En güzel, farklı örgü çalışmalarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

File çanta yapılışı

File çanta modeli detayları ve yapılışı

Merhabalar arkadaşlar çevremizi koruyalım temalı bir file çanta modeli yapımı sizlerin beğenisinde sunulmaktadır.

Amaçlı file çanta örmek için 5 tane makrome ip tercih edilmiştir. İstenilen renk tercihi sizlere kalmıştır.

0 2.1 Numara tığ kullanıp bu şekilde şık bir file çanta ördük.

File çantamız için ilk başlangıç olarak 23 zincir çekip üzerine tırabzan örerek 21 sıra örüp dikdörtgen olarak ördük. Ördüğümüz parçanın kenarına tırabzan 2 zincir le tekrarlayan sıralarla toplam 18 sıra ördük. File çantanın ağız kısmına 7 sıra sık iğne ördük ve en son olarak kulpunu ve yan tutma yerini ördük. File çantamız hazır artık rahat bir şekilde her türlü alış verişe hazırız. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle,

Örgü, örgüler ve el işleri, file çanta yapımı hepsi daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için beğeni, paylaşımlar oldukça önemlidir.

Diğer modelimiz olan file çanta nasıl yapılır modelimiz için linkimize tıklamayı unutmayınız.

File çanta yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel file çanta yapını için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ