Fiskos Örtüsü Modelleri

Fiskos Örtüsü Modelleri

Sevgili hanımlar bugün sizlerle geçmişten günümüze kadar modası eskimeyen fiskos masalarımız için farklı modeller paylaşacağız. Fiskos örtüsü modelleri tamamen dantelli veya kumaş üzerine dantel örülerek de yapılıyor. Genç kızların çeyizlerini süsleyen dantel modelleri arasında bulunan fiskos masa örtüleri hala popülerliğini koruyor.

Tığ işi dantel örtüler hem fiskos masaları hem de yemek masalarını süslemeye devam ediyor. Dantel işlerinin zor olduğunu düşünenler, bu modelleri görünce hemen işe koyulmak isteyecekler. Salonlarınızda şık bir görünüm yakalamak için dantel modellerimize göz atabilir ve masalarınız için harika dantel örtüler örebilirsiniz. Bunun yanı sıra fiskos örtüsü modelleri içerisinden dantel ile yapılanlar farklı motiflerden oluştuğu gibi, tek bir düz sıra şeklinde de gidiyor. Salonlarınızda bu harika şıklığı misafirleriniz görünce hayran kalacaklar. Tığ işi dantel modelleri pek çok alanlarda kullanılıyor. Salon takımları, pike ve çarşaf kenarları, yastık kılıfları gibi örtüleri dantellerle süsleyebildiğiniz gibi, vitrin içlerini ve havlu kenarlarını da birbirinden güzel ve renkli dantel işleriyle süsleyebilirsiniz. Evinde dantel şıklığından vazgeçmeyen hanımlar sitemizde çeşitli fiskos dantel örtüleri ve daha pek çok kolay tığ işi dantel örnekleri bulabilirler.

Fiskos masalar için örtüler hazırlarken, salonda bulunan masanızın dantel örneğinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca salon köşe takımlarınıza uyumlu fiskos dantel masa örtüsü de örebilirsiniz. Bunun yanı sıra sizler için paylaştığımız fiskos masası için örtü modellerimize bakabilir, aralarından seçim yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan tığ işi dantel örtüler herkes tarafından rahatlıkla yapılabilir. İlk olarak öreğiniz modele karar verip ardından tığı elinize alıp hemen örmeye başlayabilirsiniz.

Oturma odası için dekorasyon fikirleri paylaştığımız kategorimize göz atarak, evinizde şık ve modern bir görünüm yaratabilirsiniz. Misafirleriniz evinize hayran kalacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ