Fıstıklı çizgili kare lif modeli yapımı

Fıstıklı çizgili kare lif modeli yapımı

Fıstıklı çizgili kare lif modeli yapımı farklı lif modeli arayanlar için çok güzel, şık kare lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Çeyizlik lif modeli için fıstıklı çizgili kare lif modeli oldukça çok beğenilen farklı çizgileri olan ayrı bir model olduğunu düşündüğüm. Kızlarımızın çeyizlerine ayrı bir güzellik katacaktır.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız içinde fıstıklı çizgili kare lif modeli ayrı bir alternatif olarak bol siparişler getireceğini düşünüyorum. Farklı lif örneklerine ulaşmak için sayfamızı ziyaret edebilir veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak birbirinden güzel lif modellerine ulaşabilirsiniz.

Lif modellerinde video anlatımlar hanımlarımıza oldukça yardımcı olmaktadır. Detaylı anlatımla yeni öğrenen arkadaşlarımıza oldukça fayda sağlıyor. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Fıstıklı çizgili kare lif modeli yapımı

Fıstıklı çizgili lif modeli yapımı

Modelimizin yapımında 6 numara tığ kullanılmıştır.

Modelimizde 3 renk lif ipi tercih edilmiştir.

Orta kısımdan 3 fıstık eninde 3 fıstık boyunda bir parça örerek başlıyoruz. Kutu tekniğiyle örülen model bu küçük parçanın etrafına 3 er sıra renk değiştirerek yaptığımız çizgilerden oluşuyor. Son sıralarda köşelere fıstıklarla ponpon görünümü veriyoruz. Ekstra bir kenar oyası yapmamıza gerek kalmadan modelimizi bitiriyoruz. Yapmak isteyen herkese çok kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Fıstıklı çizgili kare lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ