Reklam

Flamingo lif modeli yapılışı

Reklam
Reklam

Flamingo lif modeli yapılışı yeni tasarım yeni lif modeli güzelliği ile sizlerin beğenisini beklemektedir. Flamingo tasarımı oldukça farklı bir lif modeli olarak lif sevenlerin karşısına çıkmaktadır.

Kızlarımızın çeyizi için çok şık bir lif örneği olacaktır. Farklı ip tercihleri ile yapabileceğiniz bir modeldir. Alt zeminin beyaz renk ip tercih edilmesi flamimgo için farklı ip seçenekleri kullana bilirsiniz. Tamamen sizlerin beğenisine kalmıştır.

Lif modelleri hanımlarımızın en sevdikleri el işleri olmaya devam ederken yeni tasarımlar ortaya çıkmaya devam ediyor. Flamingo lif modeli de sibelle örgü kanalının yeni farklı lif çalışmasıdır.

Banyo lif modelleri yapıp satışsa sunan hanımlarımız içinde flamingo modeli bol sipariş getire bilecek bir lif örneğidir. Birbirinden güzel lif modelleri için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

Video anlatımlarımız yeni öğrenen veya öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için oldukça kolaylık sağlamaktadır. Detaylı anlatım ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Yeni şık lif örnekleriyle sizlerle buluşmak dileğiyle hoşçakalın..

Flamingo lif modeli yapılışı

Mısır tekniği çalışılmıştır.

4 Renk tercih edilmiştir.

2 mm tığ tercih edilmiştir.

Mısır tekniği zincir çekerek başlayalım 5 zincir çekip halka yapalım. 1 zincir çekip halkanın 4 lü dolgulu fıstık yapalım. Toplamda 6 fıstık yapalım. 1 zincir çekip üst kısmına 4 lü fıstık uygulaması yapıyoruz. Sıra sonuna kadar bir fıstık üstüne bir fıstık arasına fıstık uygulaması yapalım. Fıstık uygulaması 4 lü uygulamadır. Fıstıkları sabitleyip kapatalım. Toplamda 6 dilim olacaktır. Arttırma yapılarak dilimleri tamamlıyoruz. Farklı renk ip tercihini kullanarak flamingo yapılışını yapıyoruz. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulaya bilirsiniz. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla destekleye bilirsiniz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Flamingo lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.
Flamingo lif modeli

Sonrakini düzenle 31 Mart 2019 10:38 pm

Reklam

Rasgele Konular

  • Takı Tasarım
  • Takılar

Tuğralı sallantılı küpe yapımı

Tuğralı sallantılı küpe yapımı kendin yap köşemizde şık küpe yapabilirsiniz. Hanımlarımızın takı tasarımlarına ilgisi oldukça… Devamını oku

21 saat önce
  • Bebek yelekleri

Dikişsiz tığ işi bebek yelek modeli yapımı

Dikişsiz tığ işi bebek yelek modeli yapımı V yakalı düğme detayı kullanımı olmayan tığ işi… Devamını oku

22 saat önce
  • Lif Modelleri

Yeni menekşe lif modeli yapımı

Yeni menekşe lif modeli yapımı mor menekşe çiçeği sevenler için çiçek teması lif modeline taşınmıştır.… Devamını oku

24 saat önce
  • Bebek Battaniye Modelleri

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı çok amaçlı örgü modeli olarak kullana bileceğiniz tığ işi… Devamını oku

2 gün önce
  • Lif Modelleri

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı bir önceki paylaşımımız da kare papatya güzeli lif… Devamını oku

2 gün önce
  • Lif Modelleri

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı görselliği harika model lif yapımı çeyizlerin gözdesi olabilecek lif… Devamını oku

2 gün önce
Reklam