Gelin buketi lif modeli yapımı

Gelin buketi lif modeli yapımı

Gelin buketi lif modeli yapımı

Gelin buketi lif modeli yapımı çok güzel özel bir model olarak düşündüğüm benimde harika bulduğum şık lif örneğimiz canimanne.com takipçilerini beğenisini bekliyor.

Gelin çeyizinde ve çeyiz hazırlıkları yapan annelerimiz çok beğeneceklerdir. Tam hediye verilecek bir lif modeli arkadaşlarımız çok beğeneceklerdir.

Görsellik arayan hanımlarımız için tam sizin lif modeliniz olacaktır ismi gibi gelin buketi olmuş, sipariş alan arkadaşlarımız için bol siparişler getirmesi dileği ile yeni özel güzel modellerde buluşmak üzere hoşçakalın.

Gelin lif modelinin detayları

♣ Gelin buketi lif modeli yapılışı pamuk lifler kanalına ait olan lif çalışması,
♣ 4 Renk bonbon ve kartopu kristal marka ip kullanılmış,
♣ 5 Numara tığ ile örülmüştür.
♣ Modelimizin zemin kısmından başlanılıp artırmayla toplam 8 sıra örüldükten sonra, yeşil yaprak kısımları kesilme yapılarak devam ediyor. Modelimiz sonrasın da üst kısımlarına yaprak yaparak ilerliyor..son olarak üzerine zincirle kenar oyası geçiliyor.

Lif modelleri, lif örnekleri video anlatımlı yapılışları ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Beğenilerinizi ve paylaşımlarınızı unutmayınız.

Gelin buketi lif modeli yapımı video anlatımlı olarak uygulayarak yapabilirsiniz.

Pamuk lifler kanalına bu güzel lif örneği için çok teşekkür ediyoruz. Tasarımı @Hobiler_el_isleri ayrı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Gelin buketi lif modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ