Gelin patik modelleri yapımı

Gelin patik modelleri yapımı çeyizlik kolay patik modeli yapılışı tığ işi sevenler için harika bir sade patik modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Gelin patik modelleri günlük kullanım için oldukça uygun bir patik örneğidir.

Tığ işi patik yapımı kolay patik modeli arayan arkadaşlarımız için oldukça kolay ve video anlatımlı olması yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde oldukça faydalı olacaktır.

Patik modelini kıyafetlerinizin renk durumuna göre seçerek yapabilir uyumu yakalayabilirsiniz. İstediğiniz patik ipi veya farklı ip seçebilirsiniz. Yeni patik yapımında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Gelin patik modelleri yapımı

Gerekli Malzemeler

1 Tane patik ip kullanımı

2 Numara tığ seçimini elinize yatkın olarak tercih edebilirsiniz.

37 ve 38 numaralı ayaklar için uygundur.

Sihirli halka ile başlayalım. 5 sıra 48 tırabzan ile burun kısmını yapalım. Patiğin alt tabanı 21 tırabzan yapalım. Model sırası 7 sıra örelim ve tamamlayalım. Patiğin yan kısmı için 34 ikili tırabzan yapalım. Topuk eksilmesi için sağ tarafa 14 tırabzan ortaya 6 ve sol tarafa 14 tırabzan ayıralım. Topuk kısmını tamamlayalım. Sık iğne ile topuğu kapalım. En son kenar oyasını yapalım. Detaylı yapımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Patik modelleri, tığ işi patik modeli, örgü patik yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Gelin patik modelleri yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ