Gelin şal modelleri yapılışı

Gelin şal modelleri yapılışı

Gelin şal modelleri yapılışı ve günlük kullanımı çok kullanılan şal modelleri olmaktadır. Hanımlarımızın vazgeçemediği şal modelleri olmaktadır. Bir çok kıyafeti tamamlayan şal modelleri renk uyumunu sağladığımızda elbiselerimize şıklık katmaktadır. Farklı güzel şal modelleri içinde sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Gelin şal modelleri açık renk tercih ederek uygulandığında gelinlik üzerine kullanımı sadeliği daha çok çok yakışmaktadır. Aynı modeli farklı ren seçimi ile düğünlerde elbise üzerine kullanımı içinde uygulayabilirsiniz.

Tığ işi şal modelleri ve şiş modelleri bulunmaktadır. Tığ işi şal modelleri çoğunluk motif ve üçgen olarak uygulanmaktadır. Tığ işi seviyorsanız bir çok şal modelimizi yapabilirsiniz. Yeni örgü şal modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşaçakalınız..

Gelin şal modelleri yapılışı

2 Veya 3 adet şal ipi

İpe uygun tığ

Model anlatımın da orta incelik bir ip 2.2 mm tığ kullanılmıştır.

7 Tane zincir çekelim ve yuvarlak oluşturalım. 3 tane zincir çekelim. Yuvanın içine 1 tane 2 li tırabzan yapalım, 3 tane zincir çekelim 2 Tane tırabzan yapalım bunu 3 kez tekrarlayalım. 5 zincir çekelim geriye dönüp kenar tırabzanları yapalım. 3 tane zincir çekelim boşluğun içine 5 dolamalı fıstık yapalım. 3 zincir çekelim ve diğer köşedeki tırabzanları yapalım. 5 zincir çekelim geriye dönüp kenar tırabzanları yapalım. 1 zincir çekelim bir alttaki trabzana sabitleyelim. 1 zincir çekelim fıstığın tepesine batalım. 3 tane tırabzan yapalım 1 zincir çekelim aynı zincire 3 tane tırabzan yapalım. 1 zincir çekelim ortaya sabitleyelim. 3 tane zincir çekelim köşedeki trabzanları yapalım bu şekilde istenilen büyüklüğe gelene kadar devam edelim. Her iki yanı saçak yapabilirsiniz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Örgü şal modelleri, şal modeli, çeyizlik şal yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Yelpaze şal modeli yapılışı için linke tıklamayı unutmayınız.

Gelin şal modelleri yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ