Genç Kız Örgü Yelek Modelleri

Genç Kız Örgü Yelek Modelleri

Serin havalarda giyebileceğiniz hem şık hem de sıcak tutan yelekler ile modayı takip edebilirsiniz. Eğer örgü ile aranız iyiyse bu modelleri kolayca örüp kullanabilirsiniz.

Gömlek veya badi üzerine serin havalarda örme yeleklerinizi giyip şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Genç kız örgü yelek modelleri kot pantolon, elbise veya bluz üzerine giyildiğinde her zaman iyi bir görünüm yaratır. İsterseniz dışarıda isterseniz ev içerisinde pijamalarınızın üzerine giyip rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Örgü kıyafetler modern modeller ile işlendiğinde ortaya oldukça güzel işler çıkabilir. Genellikle kışın ve bahar aylarında tercih edilen yelek modellerini artık genç kızlarda sıkça kullanıyor. Genellikle 70’li ve 80’li yılları hatırlatan yelek modelleri her ne kadar anne işi görülse de artık genç kızlar tarafından da sıkça tercih ediliyor.

Genç kız yelek modellerinde salaş örgü olarak işlenmiş olanlar tişörtler üzerinden oldukça iyi bir görünüm yaratmaktadır. Önü tek düğmeli modeller ise kısa ve çok uzun olmamak kaydıyla örebilirsiniz. Yaka kısmına ve bel kısmına fiyonk şeklinde örme yapıp yeleğinizi hareketlendirebilirsiniz. Yelek modellerinde çok fazla demode olmamak için salaş kalın örgüleri tercih edebilirsiniz.

Bahar aylarında serin günlerde kullanmak amacıyla kısa kollu ve geniş örgülü modelleri tercih edebilirsiniz. Toprak renkleri ve camlı renkler yelek modellerinde sıkça tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Yeleklerin üstüne renkli iplerden çiçekler örüp canlı bir tarz elde edebilirsiniz. Eğer yelekleri kendiniz örecekseniz tamamen zevkinize ve tarzınıza uygun örmelisiniz.

En Güzel Genç Kız Örgü Yelek Modelleri

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ