Reklam

Gerçek selanik örgüsü nasıl yapılır

Reklam
Reklam

Gerçek selanik örgüsü nasıl yapılır çok zor karışık gelen bir örgü tekniği diye düşünen hanımlarımız için video anlatımlı olarak ne kadar kolay yapabileceğinizi görebilirsiniz.

Selanik örgü tekniği şık duran bir modeldir. Sırayı kaçırmadığınız zaman yapılışı sizi yormayan bir örgü modelidir. Özellikle bere ve atkı modellerine oldukça çok yakıştığını düşünüyorum. Bu modelde sadece atkıda uygulama yaparken ilmek sayısını iyi ayarlamak gerekiyor. Esneyen bir modeldir büyükler ve çocuklar için uygun örgü tekniğidir.

Gerçek selenik örgü modeliniz kaban ve hırkalarda şal, atkı ve bere renk uyumunda yaparak kış mevsiminde şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Bu modelimizi hiç denememiş öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımı oldukça yardımcı olacaktır. En güzel örgü tekniklerinde tekrar sizlerle birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Gerçek selanik örgüsü nasıl yapılır

İstediğiniz marka ip tercih edebilirsiniz ipe uygun şiş kullanmanız gerekir. İp kalın veya ince oluşuna göre numarası değişim gösterebilir.

Model çok basit iki yüzünden de aynı işlem bir ilk olarak şişinize ilmekleri başlayın. Bir ters bir düz şeklinde çizgili oluyor.

Şişi dola bir ilmek boş al bir ilmek örelim. Sırayı bitirip diğer sırada şişi doladığınız ilmekle yanındakini beraber düz örün ters olan ilmeği şişi dola 1 ters ilmeği boş al ardından gelen sıra hep kendini tekrarlayan bir işlem. Evet arkadaşlar bu güzel güzel modelle sizlerde güzel örgüler örün şimdiden kolay gelsin.

Örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Gerçek selanik örgüsü nasıl yapılır video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel örgü tekniği için çok teşekkür ediyorum.

Sonrakini düzenle 23 Şubat 2020 7:44 pm

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Tığ İşi

Tığ İşi Saç Bandı Modelleri

Giydiğimiz kıyafetler kadar onlara… Devamını oku

1 gün önce
  • Atkı Örgü Modelleri

Değişik Bayan Atkıları

Kış aylarının gelmesiyle beraber… Devamını oku

1 gün önce
  • Örgü Şapka ve Bere Modelleri

El Örgüsü Şapka Modelleri

Soğuk kış günlerinin gelmesiyle… Devamını oku

1 gün önce
  • Çanta
  • Çantalar

Tığ İşi Çanta Yapımı

Çantalar kadınların olmazsa olmaz… Devamını oku

2 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.