Canım Anne

Gigi Hadid Hırkası Nasıl Yapılır?

Kadınlar yaptıkları kombinelere ve seçtikleri parçalara oldukça önem vermektedir. Hazır olarak alınabilecek birçok kıyafet bulunsa da kadınlar için örgü parçalar yaz, kış vazgeçilmezdir. Eskiden günümüze kadar gelmiş olan birçok model ve örneğin yanı sora her geçen gün yeni model ve örnekler ile karşımıza çıkmaya devam etmektedir. Eski ve yeninin birleşip, bütünleşmesi ile ortaya şık ve özgün modeller çıkmaktadır.

gigi-hadid-hirkasi-nasil-yapilir

Gigi Hadid Hırkası Nasıl Yapılır?

Örgüden yapılan parçalar oldukça fazladır. Örgü hırkalar, yelekler, kazaklar, şallar, patikler, pançolar ve daha nice ürün çeşitliliği mevcuttur. Kadınların bahar ve kış aylarında kombinelerine renk katan örgü hırka modelleri oldukça çeşitlidir. Bunlardan biri de son zamanlarda dikkat çeken ve kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmeye başlayan gigi hadid hırkasıdır. Gigi hadid hırkası nasıl yapılır merak edenler sitemizde bulunan resimli, anlatımlı görselleri takip edebilirler ve fikir sahibi olabilirler.

gigi-hadid-hirkasi-nasil-yapilir

Gigi Hadid Hırkası Nasıl Yapılır?

 Gigi hadid hırkası motiflerin birleştirilmesi ile elde edilen bir hırka çeşididir. Motiflerin hepsini aynı renk örebileceğiniz gibi aynı zamanda birden fazla renkte de örerek şık modeller elde edebilirsiniz. Ancak gigi hadid örneğinin aslı motiflerin birden fazla iplik ile örülüp, birleştirilmesi ile oluşmaktadır. Motifler öncelikle istenilen renklerde tek tek örülür ve gerekli olan sayı kadar örüldüğünde ise motifler birleştirilerek hırka haline dönüştürebilirsiniz. Renk seçimini kendi zevkinize ve isteğinize göre ayarlayabilirsiniz ancak iplerin kaliteli, pamuklu ve yumuşak dokulu olmasına dikkat etmelisiniz. Bu şık ve oldukça da farklı hırkayı kış ve bahar aylarında rahatlıkla kombinelerinizde kullanarak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

gigi-hadid-hirkasi-nasil-yapilir

Gigi Hadid Hırkası Nasıl Yapılır?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın