Gömme Dolaplardan Nasıl Yararlanırız?

Gömme Dolaplardan Nasıl Yararlanırız?

   Gömme dolaplar yer, alan açısından genişlik sağladığı için çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Gömme dolaplar sadece yatak odalarında değil, banyo ve merdiven altlarında da son zamanlarda sıklıkla kullanılmaya başlamıştır. Banyonuzun daha geniş olması için gömme dolaptan faydalanabilirsiniz. Son zamanlarda moda, trend olmuş bir dekorasyon fikri de merdiven basamaklarına gömme dolap uygulamasıdır. Merdiven basamakları için çok kullanışlı gömme dolap modelleri mevcuttur. Hem şık görünümlü hem de oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Evi dubleks olanlar rahatlıkla bu uygulamadan, fikirden yararlanabilirler.

gomme-dolaplardan-nasil-yararlaniriz-5

Yatak odanızda, gardrop olarak gömme dolap kullanabilirsiniz. Bu hem odanızı genişletmenizi sağlayacak hem de daha geniş hacimli bir dolaba sahip olacaksınız. Gömme dolaplar genellikle özel yapım olduğu için klasik dolaplardan ziyade kendi zevkinize göre bir dolap tasarlayabilirsiniz.

gomme-dolaplardan-nasil-yararlaniriz-2

Banyonuzdaki kirli çamaşırlar veya havluluk içinde yine gömme dolap tasarlayıp yaptırabilirsiniz. Banyo gibi küçük alanlarda yer açma şansı yakalamış olursunuz.

gomme-dolaplardan-nasil-yararlaniriz-4

Merdivenli bir evde oturuyorsanız eğer merdiven basamakları için çok şık gömme dolaplar ortaya çıkmıştır. Evinizdeki fazlalık eşyaları saklamak için bundan iyi çözüm olamaz. Merdiven basamakları için harika, yaratıcı fikirler mevcuttur. Sizde bu fikirlerden yardım alarak evinizde uygun olan yere gömme dolap yaptırabilirsiniz.

gomme-dolaplardan-nasil-yararlaniriz-1

Gömme dolaplarınızı açık renkte boyarsanız veya yaptırırsanız alanın daha geniş görünmesini sağlarsınız. Eğer koyu renk tercih ederseniz odanızı kapatacak ve basık, dar gösterecektir. Yine odanızın olduğundan büyük görünmesini sağlamak için gömme dolaplarınızın kapaklarına ayna yerleştirebilirsiniz. Bu da yine odanız olduğundan daha geniş görünmesine yardımcı olacaktır.

Gömme dolapların boyutları farklılık göstermektedir. Odanızın genişliği ile uyumlu olacak dolap boyutunu seçmelisiniz. Gömme dolaplardan daha iyi yararlanmak için iç hacminin geniş olmasına dikkat etmelisiniz. Böylelikle daha fazla eşya kapasitesine sahip olacaktır.

gomme-dolaplardan-nasil-yararlaniriz-3

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ