Gül demeti lif yapılışı

Gül demeti lif yapılışı

Gül demeti lif yapılışı çeyizlerin gözdesi olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Görselliği ile dikkatleri üzerine çeken gül demeti lif modeli siparişleriniz için yeni model olacağını düşünüyoruz.

Gül demeti lif örneğinin yapılışı video anlatımlı olarak sizlerle buluşuyor. Kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Farklı lif modelleri için sayfamızı ziyaret etmeden karar vermeyiniz. Yazımızdaki linke tıklayarak bir çok lif yapılışına ulaşmanız mümkündür. Yeni lif modellerinde video anlatımlarla birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Gül demeti lif yapılışı

Malzeme 2 renk lif ipi Beyaz, Yeşil,

Bir golt renk panç ipi

Makas

8 Numaralı tığ

Yapımı Yıldız tekniği

Bu ördüğümüz gül demeti lif modeli özel olarak banyo süsleri banyo dekorları gibi çok amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Zincir üstüne altı dilim hallinde beyaz ile yuvarlak olarak 5 sıra örülür 2 sıra yeşil renk örülür dilimler ayrılır yıldız şekli olarak tek tek örülür. Yıldız bir taban oluşturulur. Ördüğümüz taban üstüne ortadan başlayarak döne döne iki sıra üst üste örülür. Gül yaprağı şeklini vermek için 5 er yan fıstık üstünü örterek eksilterek tek tek tekrar örülür. Bitince panç ipi ile gül yapraklarının üstüne panç ipi ile örümcek ile tekrar dönerek hep yapraklar örülür. Ortasına isterseniz çiçek ponpon gibi süsleme yapılır. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Gül demeti lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel şık lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ