Gül desenli uzun lif yapımı

Gül desenli uzun lif yapımı

Gül desenli uzun lif yapımı çiçek detaylı güzel bir lif örneğini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı video anlatımlı olarak yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için kolay modeldir. Yıldız tekniği yapılışı olarak uygulanan lif modelidir.

Lif modelleri çeyizler ve siparişler için oldukça fazla yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Farklı lif çalışmaları için sayfamıza göz atabilirsiniz. Kare ve takım lif modelleri bulabilirsiniz. Figürlü lir yapılışları da oldukça sayfamızda bulunmaktadır. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Gül desenli uzun lif yapımı

3 Renk lif ipi kullanılmıştır.

Taban rengi beyaz ip seçilmiştir.

İlk olarak başlangıçta uç uca 11 fıstık yaparak başlayalım. Devamında üst sırada üçlü fıstık yapalım kapatalım. Yıldız tekniği uygulanmaktadır.

Yeşil yaprak detaylarını uygulayalım, beyaz ip arada devam etmektedir. Gül detayları yapılmaktadır. Kendini tekrarlayan modeldir. Orta kısım aynı şekilde devam etmektedir. İki sıra da çiçekler oluşuyor iki sıra beyaz şeklinde yapalım. Toplam da beş çiçek yapıyoruz. Sonra uç kısımları detayları yapalım. Modelin detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Gül desenli uzun lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Örgü ev işleri kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ