Reklam

Güllü Dantel Masa Örtüsü Şaması

Reklam
Reklam

Güllü dantel masa örtüsü şaması ile siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Dantel modelleri ve yapılışları kültürümüzün parçası olmaktadır. Şemalı dantel masa örtüsü yapılışı aradığınız örnek tercihinde olabilecek güzel model olduğunu düşünüyoruz. Şemayı inceleyip modeli kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Yapılışında boyutunda değişiklik ve farklılık katmak sizlerin uygulamanıza kalabilir. Gül detaylarını sadece köşe kısımlarında uygulanabilir. Çok dantel uygulayan hanımlarımız dantel örneklerini farklı ve güzel uygulamayı pratik şekilde yapmaktadırlar.

Dantel yatak örtüsü, mutfak peçeteleri, havlu kenar kısımları çeyizlerde olmazsa olmazlardan, yeni gelin evlerinde evin bütün kısmı örtü olarak dantel örtüleri ile süslenmektedir. Kare masadan, yuvarlak masaya, şömen tablosu günün model dantelleri arasında yer almıştır. Takım dantel örnekleri de annelerimizin tercihleri arasında yer almaktadır.

Özellikle genç kızlarımızın çeyizleri için dantel yapımı oldukça önemli olmaktadır. Dantel modellerinin bir çok modeli çeyizlerde bulunmaktadır. Dantel yapımı köy yerleşimde şehir kısmına göre daha çok çeyizler için yapılmaktadır. Dantel masa örtüsünden, çarşaf kenarı, oda takımlarının bir çok örneği yapılmaktadır. Sayfamızda dantel örnekleri oldukça geniş örnekler sahiptir sayfamızı ziyaret ederek istediğiniz model ve örneklerini bulabilirsiniz. Havlu dantel kenar modelleri video anlatımlı olarak sayfamızdan izleyerek uygulayabilirsiniz. Ayrıca boncuklu yatak odası takımı, supla modeli ve namaz takkesi modelleri video anlatımlı olarak bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak modellere ulaşabilirsiniz.

Dantel, tığ işi, dantel tığ işleri, dantel masa yapımı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Güllü Dantel Masa Örtüsü Şaması

Sonrakini düzenle 14 Mayıs 2020 11:28 am

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Atkı Örgü Modelleri

Örgü Atkı Modelleri ve Örnekleri

Örgü Atkı Modelleri ve… Devamını oku

3 saat önce
  • Örgü Patik Modelleri

El Örgüsü Renkli Patik Örnekleri

İnsan vücudunda en çok… Devamını oku

5 saat önce
  • Bebek Örgüleri

İlginç Bebek Örgüsü Örnekleri

Bebek kıyafetlerinin hazır olarak… Devamını oku

14 saat önce
  • Örgü
  • Örgü Modelleri

Örgü Televizyon Battaniyesi Örnekleri

Örgü parçalara olan merak… Devamını oku

16 saat önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.