GÜR KİRPİKLERLE FARKLILIK YARATIN

GÜR KİRPİKLERLE FARKLILIK YARATIN

Kirpik Uzatma ve Gürleştirme Yolları Nelerdir? Kirpikleri dolgun olmayan, hanımların özellikle en büyük hayali olan dolgun ve güçlü bol görünen kirpikler bir hayal olmuş az kirpik ile gözlerinin çekiciliğini ortaya çıkaramamak ile yakınmaktadırlar. Bu kirpik uzatma ve ya gürleştirme yöntemleri içinde masrafsız ve ya geçici olarak gösterilebilecek bir yöntem var ise o da makyaj malzemesi olan rimeldir. Rimel seçimlerinizi kendi kirpiklerinize göre yapmakta her zaman fayda vardır ve bu sizi bir adım öteye taşıyacaktır her zaman. Hatta rimellerin seçiminde yirmi kata kadar dolgun gösterebilen rimeller seçilir ve bulunursa gayet başarılı bir şekilde yüz hatlarınız ile uyumlu doğal kirpikler uydurabilirsiniz.

 

Rimel sürerken kirpiklerin önce uç kısımları rimellenmelidir. Daha sonradan diplere doğru inilirse daha dolgun atışlar yapılabilir. Üst kirpikler yukarıdan aşağıya doğru sonra da alttan yukarıya doğru fırçalanmalı ve böylelikle hem altı hem üstü rimellenmiş olacaktır. Üst kirpiklere rimel sürerken genellikle bakış açınız aşağıya doğru olmalıdır. Ve fırçayı enine doğru sürerek de dolgunlaştırmak mümkündür. İkinci kat rimel için birkaç dakika bekleyin ve tekrar rimeli uygulayın böylelikle ikinci kat rimel sayesinde istediğiniz dolgunluğa ulaşabilirsiniz. Rimel kullanımlarında önemli olan bir nokta daha var ki o da kullanım süreleri ve kimse ile paylaşmamak olacaktır. Kirpik Uzatma ve Gürleştirme Yolları Nelerdir sorusuna verilecek en güzel cevaplardan biride takma kirpikler; pek doğal olmasa da oldukça kullanılabilen yöntemlerdir. Bunun içinde kaliteli takma rimelledir bulmak için biraz araştırma yapmanızı öneririz.

 

Bunun dışında uzmanlara danışarak kalıcı takma kirpik yöntemlerini de kullanabilirsimiz. Kirpik Uzatma ve Gürleştirme Yolları Nelerdir dendiğinde yine akla gelebilecek Kirpik ekme yöntemleri de oldukça fazla kullanılan yöntemlerden biridir. Kirpik uzatma kürleri de oldukça fazla kullanılan yöntemlerden biri olup bunun için bir çorba kaşığı badem yağı, ir tatlı kaşığı buğday özü yağı ve bir tatlı kaşığı soya yağının içine 3’er tane ceviz ve fındık koyarak ateşte 10 dakika kadar ısıtın ve suyunu süzün.  Karışıma bir çay kaşığı kadar lanonin ekleyip geceleri yatmadan pamuk ile kirpik diplerinize uygulayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ