Hafif iğne oyası örnekleri

Hafif iğne oyası örnekleri

Merhabalar arkadaşlar

Hafif iğne oyası örnekleri herkesimin beğendiği el işleri arasında iğne oyaları gelmektedir. Beğenmeyen çok nadir kişiler çıkabilir. Emek büyük görsellik harika olan iğne oyası yapımı tülbentten, havluya, oda takımlarından, çarşaf uç kısmına kadar yapılmaktadır. Zarif modelleri işçiliğin değeri paha biçilmeyen el emeği olduğunu düşünüyoruz.

Çeyizlerde çok ağırlık verilmese de mutlaka birkaç model bulunmaktadır. İğne oyası bilen anneler kızları için daha fazla iğne oyası modellerine yönelirken bilmeyen maliyeti yüksek olduğundan fazla tercih etmeyeceklerdir. Tığ işi modelleri çoğunluğun bildiği el işleri arasında yer aldığı için çeyizlerde çeşit sayısızca bulunmaktadır. Oda takımları, havlu kenarları, yazma modelleri sayısız örnekleri ile kızlarımızın çeyizlerinde yer almaktadır.

Oya modellerinde tercihiniz hangisi olmazsa olmaz dediğiniz var mı ? hepsinin yeri farklı olduğunu düşünenlerden misiniz ? iğne veya tığ oyaları mekik oyasına göre daha sık uygulanmaktadır. Günümüzde en çok yapılan tığ oyaları olmaktadır. Çeşit oldukça fazladır; pul oyaları, boncuk, motif, sıra oyaları gibi herkesime hitap eden tığ oyaları sitemizde geniş örnek seçeneğini bulabileceğiniz tercihler arasındadır. Yazımızdaki linke tıklayarak iğne oyalarına ulaşabilirsiniz. Video anlatımlı modellerimiz bulunmaktadır. Ayrıca canım anne youtube kanalına abone olarak videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.

İğne oyaları, tığ işi oyaları, yazma modelleri ve tülbent yapımı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Hafif iğne oyası örnekleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ