Canım Anne

Halkalı Havlu Kenarı Dantel Modelleri

Halkalı Havlu Kenarı Dantel Modelleri

Halkalı havlu kenarı dantel modelleri klasik dantel dışında daha farklı bir çalışma denemek isterseniz halkalı havlu kenarı tam da size göre. Farklı tarz denemek isteyen tüm hanımlar için son derece kolay olan Halkalı havlu kenarını mutlaka denemelisiniz. Dantel için çok fazla uğraşmayacak, yan yana sıraladığınız ya da kafanızda tasarladığınız halkalarla harikalar yaratabilirsiniz. Çeşitli motifleri çıkartarak, tasarım harikası halkalarla öyle çok şey yapmak mümkün ki. Çıplak havlular halkalar sayesinde hayat bulacak.

Alternatifleri, katalog, internet ya da hayal gücünüzün enginliği ile de doğru orantıda genişletilebilir. Tasarım harikası bu havluları sevdiğiniz bir arkadaşınıza, eş yada dostunuza götürdüğünüzde inanın çok mutlu olacaklardır. Kendilerini özel hissedeceklerdir.

Halkalı havlu kenarı modelleri öyle çok çeşitlilik gösteriyor ki. Son zamanlarda tüm mağazalarda, dekorasyon eşyası satılan mağazalarda farklı çeşitlerini bulmak mümkün.

Gül, çiçek, böcek, üzüm gibi çeşitleri havlunun kenarına yada üzerine ekleyerek harika görüntü elde ediyorsunuz.

Halkaları yan yana sıralayarak farklı tasarımlar elde etmeniz mümkün. Üzüm halkalı havlu kenarı bir harika duruyor. Sıralı halkalı havlu kenarı da çok beğeniliyor. Renkli iplikli halkalı havlu kenarı, havluya çok yakışıyor. Havlunun rengine yada içinde geçen ipliğe göre renklendireceğiniz halkaları farklı büyüklükte de seçebilirsiniz. Büyük halkalı havlu kenarı, küçük halkalı havlu kenarı, boncuklu halkalı havlu kenarı da yapabilirsiniz.

Halkalı Havlu Kenarı Dantel Modelleri

 

Değişik havlu kenarı örnekleri örerek hem el emeğim olsun hem de istediğim kurdele ve havluya tasarımı ben yapayım diyorsanız, sitemize buyurun. Hatta yaptığım ürünleri satmak istiyorum diyorsanız harika. Daha ne diyelim. Tercih tamamen size kalmış. Deneyin. Daha çok yapmak isteyeceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ