Canım Anne

Vitrin İçi Dantel Modelleri

Vitrin İçi Dantel Modelleri

Her evin salonunda yer alan vitrinler; kapalı bölümlerinde hanımların nadide tabak çanak takımlarını saklayıp kolladıkları gibi, camlı ve açıkta kalan bölümlerinde de zevklerini yansıtan objeleri sergilemeye yarayan özel mobilyalardır. Siz de salonlar vitrinsiz, vitrinler vitrin içi peçetesiz olmaz diyenlerdenseniz sayfamızda çok çeşitli dantel vitrin içi örnekleri ile tanışmanıza az kaldı hanımlar.

Genellikle tığ işi vitrin peçete modelleri tercih edilen vitrinler için öreceğiniz takımların; tamamı dantel olabilir ya da köşe dantel yardımıyla kumaştan hazırlanabilir. Etrafına geçeceğiniz kenar dantel oyaları ile de bütünlüğü sağlamış olursunuz. Seçim; sizin becerinize, hayal gücünüze ve dantel örmeye ayıracağınız boş vaktinize kalıyor. Eskiden dantel denince akla gelen renkler beyaz ve krem tonlarıydı. Şimdilerde ise hanımlar evlerine renk katmayı sevdiklerinden dantel ipleri adeta gökkuşağının tüm renklerinde üretiliyor. Evinizin; modern ama eskiye ait izler de taşıyan bir dekorasyonu olsun istiyorsanız, vitrin içi dantel takımlarınızda renkli ipler kullanmaktan kaçınmayın deriz. Kolay vitrin içi peçete yapımı için sizlere vereceğimiz örnekleri ve ipuçlarını takip etmeniz yeterli. Ayrıca dantel konusunda sizden daha becerikli olduğunu düşündüğünüz komşularınız ve yakınlarınız da danışabileceğiniz kişiler olabilir. Günümüzde ev eşyalarının daha sade tasarlandığını göz önünde bulundurarak vitrinlerin de eskisi gibi bir duvarı boydan boya kaplamadığını iyi bilirsiniz. Açık alanlara daha çok yer verilen yeni vitrinlerde; kendi ellerinizle öreceğiniz vitrin içi takımları gurur ve zevkle sunacağınızdan eminiz. Dantel örme fikri kesinlikle sizi korkutmamalı, kolay motifli örneklere sitemiz aracılığıyla ulaşabileceğinizi hiç aklınızdan çıkarmayınız.

Sitemizde beğendiğiniz içerikleri ve anlatımlı modelleri; evinde interneti olmayan komşularınızla paylaşabilir, yeni modellerle ilgili yakınlarınızın da ufuklarını genişletmekte başrolü rahatlıkla kapabilirsiniz sevgili hanımlar.

Geri dönüşüm konusundaki pratik fikirlere bu linkten ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın