Haroşa saç örgü patik yapılışı

Haroşa saç örgü patik yapılışı

Haroşa saç örgü patik yapılışı oldukça kolay olan patik modelimizi yeni örgü tekniği yapmaya başlayan arkadaşlarımız kolaylıkla uygulayabilirler.

Patik örgü modelleri kızların çeyizlerinde vazgeçilmezi olmaktadır. Sayısızca farklı güzel örnekleri bulunan patik modelleri nişan bohçalarında yer almaktadır.

Patik yapıp satışa sunan arkadaşlarımız için de patik örnekleri oldukça önemlidir. Güzel örnekler uygulayıp bol sipariş almaları için önemlidir. Sayfamızda harika örneklerimiz bulunmaktadır. Sayfamızı ziyaret ederek bir çok örneğin yapılışını bulabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Haroşa saç örgü patik yapılışı 

37. 38 Ayaklar için uygundur.

Patik ip kullanımı

3 Numaralı şiş kullanımı

2 veya 2,5 numaralı tığ

Yardımcı şiş

47 İlmek şişe atarak başlayalım haroşa tekniği uyguluyoruz. Toplamda 8 diş haroşa olarak örelim. Devamında 15 ilmek haroşa örelim, 2 ilmek ter 3 ilmek düz örelim bu şekilde örüp son 15 ilmeği haroşa örelim.

Arka yüzüne geçelim 15 haroşa örelim 2 ter 3 düz ilmekleri örgü nasıl görünüyorsa o şekilde örelim. Modelin detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Patik modelleri, örgü patik yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Haroşa saç örgü patik yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ