Canım Anne

Haroşalı iki renkli patik yapımı

Haroşalı iki renkli patik yapımı

Haroşalı iki renkli patik yapımı görselliği güzel ve şık patik modeli ile siz değerli takipçilerimize merhaba diyoruz. patik modelleri çeyizlik olarak en çok yapılan örgü modelleri arasında yer almaktadır. Farklı modelleri ve tekniği bulan patik örnekleri karşımıza çıkmaktadır. Sayfamızda her kişiye uyacak patik çalışmalarımız video anlatımlı olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Haroşalı iki renkli patik modelini çeyizlik ve günlük kullanım için yapabilirsiniz. Renk tercihini kıyafetlerinize göre seçerek uyumu yakalayabilirsiniz. Yeni patik video anlatımlarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Haroşalı iki renkli patik yapımı

İki renk patik ipi

37,38 Ayaklar için uygundur.

3 Adet şiş

Tığ ilmek çıkartmak için kullanımı

İlk olarak patik ön kısımdan başlamaktadır. 13 İlmek atarak başlayalım, haroşa tekniği örelim. Toplamda 10 diş haroşa örüyoruz.

Farklı renk ip ile devam ediyoruz ve arttırma işlemi uyguluyoruz. Arttırma işlemini modelin ön kısmından yapıyoruz. Arka kısmından haroşa örerek devam ediyoruz. Arttırma işlemi 73 ilmek olana kadar devam edip sonrasında normal olarak örüyoruz. Devamında 4 diş haroşa örüp ayırma işlemi yapıyoruz. Modelin detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek yapabilirsiniz. yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Patik modelleri, örgü patik yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız değerlidir.

Haroşalı iki renkli patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ