Hasır Çanta Süsleme

Hasır Çanta Süsleme

Kadınlar için kıyafet ve kombinleri kadar onlara eşlik eden çantaları da bir o kadar önemli ve değerlidir. Kombinlerimize renk katan çantaların hazır olarak satılanları olduğu gibi el emeği olarak yapılanları da vardır. El emeği ile yapılmış ürünlerin ve parçaların son dönemlerde ilgi kazanması ile beraber örgü, el yapımı, el işi çantalara olan ilgi de artmıştır. Seçtiğiniz ve kullandığınız çantaların tarzınıza uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Klasik giyimden hoşlanıyor ve tercih ediyorsanız eğer çantalarınızı da buna uyumlu olarak klasik seçmelisiniz. Spor giyimden hoşlanıyor ve tercih ediyorsanız da aynı şekilde ona göre tercih etmeli ve spor çantalar kullanmalısınız.

Son zamanlarda el emeği çantalar arasında en çok rastlanan modellerden biri olan hasır çantalara olan ilgi giderek artmaktadır. El becerisi olan her bayanın rahatlıkla yapabileceği kolaylıktadır. Sizde el yapımı hasır çanta yaparak, süsleyerek kombinelerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Hasır çanta modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Orta boyutlarda olanları olduğu gibi daha büyük tarzda yapılanları da vardır. Sizin tarzınızın hangisine daha yakınsa onu tercih edebilirsiniz.
Hasır çanta süslemeleri oldukça basit ve keyiflidir. Boncuklar, kurdeleler, pullar, çiçekler kullanarak oldukça şık ve gösterişli bir hale dönüştürebilirsiniz. Örgüden çiçekler, yapraklar yaparak ön tarafına yapıştırabilirsiniz. Aynı zamanda kurdeleden fiyonklar yaparak da süsleme şansınız vardır. Hayal gücünüzü kullanarak oldukça başarılı işler ortaya çıkarabilirsiniz. Tığ işi örgü ile sık iğne yaparak çiçekler, güller, renkli motifler yaparak çantalarınızı süsleyebilir ve kombinlerinize müthiş bir farklılık ve renk katabilirsiniz. Aynı zamanda keçe ile süslemeler de yapmanız mümkündür. Renkli keçeler alarak farklı desen ve motiflerde şekiller çıkarıp, boncuk ve inci ile destekleyip şık tasarımlar elde edebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ