Hayatınızı Renklendirecek 6 Romantik Öneri

Hayatınızı Renklendirecek 6 Romantik Öneri

Sevgiliniz veya eşiniz ile aşkınızı mı tazelemek, baş başa mı kalmak istiyorsunuz. Mutlu bir evlilik yaşamak için arada değişiklik ve romantik bir takım faaliyetler yapmak aşkınız için oldukça iyi olacaktır.

Peki, sevgiliniz veya eşiniz ile romantik neler yapabilirsiniz? Sizin için birkaç örnek sunacağız.
-Baş başa çıkacağınız küçük bir tatil size oldukça iyi gelecektir. Daha önce gitmediğiniz, görmediğiniz yerlere giderek baş başa kalmak, vakit geçirmek, birbirinize zaman ayırmak aşkınızı taze tutacak ve sizi monotonluktan kurtaracaktır. Kapadokya’da peri bacalarına veya bolu da bir dağ evine giderek rahatlıkla tatilinizi yapabilir, hem romantik zamanlar geçirmiş hem de hayatın stresinden, gürültüsünden uzaklaşmış olursunuz.

-Eşiniz veya sevgiliniz için şiir kutusu yapabilirsiniz. Kendi yazdığınız veya başkaları tarafından yazılmış ama sizi, ikinizi anlatan şiirleri bir kutu içerisine yazıp, içine kurumuş güller koyarak hediye edebilirsiniz. Eskitilmiş mektup kağıtlarına yazdığınız şiir veya sözleri her birini ayrı ayrı rulo yapıp kurdele ile bağlayarak bir kutu içerisine yerleştirebilirsiniz.

-Eşiniz veya sevgiliniz için bir plak ve pikap satın alabilirsiniz. Evet, günümüz teknolojisi için biraz geride kalmış olsa da oldukça romantik bir hediye olacaktır. Romantik şarkıların olduğu bir plak alarak sevgiliniz veya eşiniz ile mum ışığında dinleyebilirsiniz.

-Günümüzde mesajlı kurabiyeler oldukça rağbet görmektedir. Butik kurabiye yapan yerlere giderek yazdıracağınız mesajları söyleyin ve kurabiyelerin şekline karar verin. Şık bir kutu da sevdiğiniz kişiye hediye edin. Eminiz bu hediyeye fazlasıyla bayılacaktır.

-Kişiye özel kol düğmeleri giyim ve kuşamına dikkat eden bir eş için alınabilecek en iyi hediyelerden biridir. Sizin ve eşiniz adlarının baş harflerini barındıran özel bir kol düğmesi eşinizi mest etmeye yetecektir.

– Güzel bir aşk filmi izlemek de size iyi gelecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ