Hem Bandana Hem Fular Olan Örgü Modeli

Her yeni gün Dünyanın her yerinde yeni bebekler dünyaya geliyor. İlk defa anne ve baba olanların yanı sıra teyzeler, halalar, anneanne ve babaanneler da bir hayli heyecanlı oluyorlar. Dünyaya yeni gelen torunlarını, yeğenlerini üşütmeyip, rahat ettirecek kıyafet arayışına giriyorlar. Hazır yenidoğan bebek kıyafetlerinin popülerliği artsa da bazılarımız el emeği bir hediye hazırlamak isteyebilir. Eğer sizde kısacık bir zamanda hazırlanabilen bebeği sıcacık tutacak bir yelek modeli arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

Kız çocuklar için badana, erkek çocuklar için fular olarak kullanabileceğiniz bir model ile karşındayız. Tek Patik Bebek Örgü youtube kanalının tasarımı ile sizlere bu modeli sunuyoruz. İstediğiniz renklerde uyarlayabilirsiniz. Videoda ekru renginde pamuklu bir ip kullanılmaktadır. İp seçimi yaparken çok kalın olmaması gerekmektedir.

Tek Patik Bebek Örgü Youtube kanalına güzel anlatımından dolayı teşekkür ediyoruz. Bunun gibi içeriklerin devamı için videoyu beğenmeyi ve kanala abone olmayı unutmayın.

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ