Her Çocuğun İzlemesi Gereken 10 Film

Her Çocuğun İzlemesi Gereken 10 Film

Çocuklarda film izleme mevzusu oldukça hassastır. Onlar daha seçim yapacak çağ da olmadıkları için siz onlara göre, yaş grubuna göre seçimler yapabilirsiniz. Ebeveyn olarak çocuklarınızın neyi izleyip, neyi izleyemeyeceğine karar vermeli ve buna göre seçimler yapmalısınız. Şimdi birlikte izleyebileceğiniz ve oldukça eğitici olan birkaç film önereceğiz. Yağmurlu bir günde yapacak bir aktivite bulamadığınızda izlenebilecek en iyi filmler şunlardır:

1. Keşke 30 olsam: Bu film 12 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Bir an önce büyümek isteyen çocuklar için oldukça anlamlı ve eğitici bir filmdir. Hemen büyüme isteğinin ne kadar doğru olacağı veya yanlış olduğu hakkında fikir sahibi olur.
2. Patenci Kızlar: Ergenlik döneminde izlenilmesi gereken en iyi filmlerden biridir. Bu dönemde çocukların özgürlük düşkünlüğünün yanı sıra yanlış anne-çocuk iletişiminin de üzerinde durulmuş bir filmdir.
3. Minyonlar: 9 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Etik, insan olmak ve ruh kavramları bu filmde oldukça iyi anlatılmıştır.


4. Lego Filmi: 6 yaş ve üzeri çocuklar için uygun bir film önerisidir. Oldukça eğlenceli ve keyifli bir filmdir. Daha büyük çocuklar içinde izletilebilir. En iyi animasyon kategorisinden birinciliği kıl payı kaçıran bir filmdir.
5. İnanılmaz Aile: Bu film 7 yaş ve üzeri çocuklar için oldukça uygundur. Aile ve kimlik temalarının çok yi işlendiği ve aktarıldığı bir filmdir.


6. Oyunbozan Palpha: 7 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Sadakat ve şefkat duygularının çok iyi işlendiği bir filmdir. Oldukça verimli olacağından emin olabilirsiniz.


7. Sevimli Canavarlar: 5 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Çocuğunuz canavarlardan korkmuyorsa 3D için oldukça uygun bir filmdir.
8. Paranorman
9. Kayıp Balık Nemo
10. Tavuklar Firarda

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ