Canım Anne

Hercai menekşe lif modeli yapımı

Hercai menekşe lif modeli yapımı

Hercai menekşe lif modeli yapımı yeni tasarım lif modeli siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Detaylı video anlatımlı bu güzel lif örneğini çeyizlerde yerini alacaktır. Hercai menekşesi lif örneği mor renk ip ile oldukça modeli ortaya çıkartığını düşünüyoruz. Sizler farklı renk ip çalışması ile uygulayabilirsiniz.

Lif modelleri tığ işinin en güzel örgü modelidir. Yapılışları kolay olan görselliği güzel olan lif modelleri yeni tasarımlara açık olan örgü grubudur. Video anlatımlı olması ilginin artmasına sebep olmaktadır.

Yeni öğrenmek isteyen veya öğrenen arkadaşlarımız için video anlatımlar oldukça fayda sağlamaktadır. Sayfamızda yeni öğrenenler için kolay lif örneklerimiz bulunmaktadır.

Farklı lif modelleri için ve takım lif çalışmaları için sayfamızı ziyaret ederek size hitap eden lif örneklerini bulabilirsiniz. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Hercai menekşe lif modeli yapımı

Malzemeler: 5 renk lif ipi
2 Numara tığ
Makas

Yapılışı: 70 tane zincir çekerek modelimize başlıyoruz. İkinci zincirin içine 5 dolgulu fıstık yapıp bir zincir atlıyoruz bir sonraki zincirin içine tekrar fıstık yapıyoruz. Bu şekilde toplam 32 fıstık olarak ilk sıramızı örüyoruz. 3 sıra tek renk olarak model uygulamadan fıstıkların üzerine fıstık örüyoruz.3. Sıradan itibaren model uygulaması yapıyoruz ve model bittikten sonra arada 3 sıra zemin rengi ile sadece fıstıkları ördükten sonra modeli tersten tekrar örüyoruz ve kenar uygulaması yapıp modeli tamamlıyoruz.

Lif modelleri, lif modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Hercai menekşe lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ