Canım Anne

Hercai menekşe uzun lif yapımı

Hercai menekşe uzun lif yapımı

Hercai menekşe uzun lif yapımı bir önceki video paylaşımımız da hercai kare modelini sizlere sunduk takım olarak yapabileceğiniz harika lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Hercai menekşe lif modeli çeyizlerde favori lif modelleri arasında yer alacak model olduğunu düşünüyoruz. Görselliği güzel olan lif modeli yapılışı da kolay olması lif sevenlerin tercihinde olmaktadır.

Lif modelleri çeyizler dışında sipariş alan arkadaşlarımız içinde oldukça önemlidir. Bir çok modeli takip edip siparişleri için değerlendirmektedirler. En yeni lif örnekleri ve çok beğenilen lif modellerini müşterilerine sunmaktadırlar. Yeni modeller arayanlar ve tasarım lif modelleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Her zaman yeni lif modelleri sayfamızda yer almaktadır. Hercai menekşe lif modeli de yeni tasarım lif örneğidir. Yeni güzel video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Hercai menekşe uzun lif yapımı

Malzemeler: 5 renk lif ipi
2 numara tığ ve makas

Yapılışı: 40 tane çok sıkı olmayacak şekilde zincir çekiyoruz ve zincirlerin içine fıstık uygulaması yapıyoruz. Fıstıkları yaparken aralarda 1 zincir boş bırakıyoruz. Toplam 18 fıstık yapıyoruz. Uzun lif modelimizin 3 sıra ördükten sonra tutma yerini yapıyoruz. Bu işlemi lifimizin iki tarafında da uyguluyoruz. Ortada uçlarda yeşil yapraklı modelimizi uygularken ortada çiçek uygulaması yapıyoruz. Lifimizin kenar uygulamasını da yaparak modelimizi tamamlıyoruz

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Hercai menekşe uzun lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ