Hızlı ve Kolay Göbek Eritme Egzersizleri

Hızlı ve Kolay Göbek Eritme Egzersizleri

Havalar ısınırken çoğu kadın yaza daha sıkı girmek için diyetlere, sporlara başladı bile. Kadınların en sorunlu bölgelerinden olan göbek kısmını hızlı ve kolay bir şekilde yararlı egzersizler yaparak yok edebilirsiniz. 

Kadınların vücudunda en fazla yağ toplanan yerler kalça, basen ve karın bölgesidir. Göbek hem erkeğe hem de kadına yakışmamaktadır. Ortaya kötü bir görünüm çıkmaktadır. Tabi ki kişinin aynada kendine baktığında nasıl iyi hissettiği daha önemlidir. Ama yazın pantolonlar, buluzlar, tişörtler, bikiniler giyebilmek ve bunların içinde çekici bir fiziğe sahip olmak için egzersiz yapmak gerekir. Göbek yağlarını eritmek sanıldığı kadar zor değildir. Etkili ve basit göbek egzersizleri ile kısa sürede dümdüz bir bele sahip olabilirsiniz. Hızlı ve kolay göbek eritme egzersizleri;

 Bisiklet Mekiği Egzersizi

En etkili göbek eritme egzersizlerinden biri olan bisiklet mekiği için ilk olarak yere minderinizi serin. Daha sonra sırt üstü uzanıp ellerinizi kafanızın altında birleştirin. Ayrıca omuzlarınızın da biraz havada olması gerekiyor. ana pozisyonu aldıktan sonra sırası ile önce sağ bacağınızı kendinize doğru sonra sol bacağınızı kendinize doğru çekip bırakın. Bu egzersizi günde en az 20 dakika yaptığınızda kısa sürede etkisini göreceksiniz.

Bisiklet Mekiği Egzersizi

Mekik Çekmek

Göbek bölgesini şekillendirmek için oldukça faydalı olan mekik hareketinin uygulanışı oldukça kolaydır. Düz bir zemine uzanıp ellerinizi göğsünüzün üzerinde bağlayın. Daha sonra ayaklarınızı da dizlerden kırık şekilde yapın. Mekik hareketi için hazırsınız. Günde 50 tane mekik çekmek kısa sürede göbeğinizdeki yağları yok edecek ve karnınızı şekle sokacaktır. Daha kolay mekik çekmek isterseniz bir yere oturun. Daha sonra ellerinizi geriye doğru bir açıyla koyun. Bacaklarınızı düz yapın ve mekik çekmeye başlayın. Bacaklarınızı göbeğinize doğru gövdenizi de bacaklarınızı doğru götürün. Bu mekik şekli kadınlar için hem kolay hem de hızlı bir göbek eritme yöntemidir.

 

Mekik Çekmek

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ