Canım Anne

İbni Sinadan 1000 Yıllık Sağlık Öğütleri

İbni Sinadan 1000 Yıllık Sağlık Öğütleri

Gelmiş geçmiş en iyi hekim olarak bilinen İbni Sinanın 1000 yıllık sağlık öğütlerini ve daha fazlasını içeriğimizden detaylı olarak bulabilirsiniz.

İbni sina bilinen en iyi şifacı hekimlerin başında gelmektedir. Hekimlerin hekimi olarak bilinen İbni Sina’nın alternatif tıpta ürettiği fakat günümüzde uygulandığında da oldukça etkili olan 1000 yıllık öğütleri bulunmaktadır. Bu öğütleri uygulayanların daha sağlıklı bireyler haline gelmekle birlikte daha kaliteli bir yaşam sürdürebilmektedir. İbni Sina öğütleri geçmişti tıp gelişmediğinde ortaya çıkan ve oldukça etkili olan öğütlerdir. Aşağıda yer alan İbni Sina öğütlerini uygulayarak siz de daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilirsiniz.

İbni Sinadan 1000 Yıllık Sağlık Öğütleri

  • Sürekli baş ağrısı çeken kişilerin kan vermesi ve düzenli olarak yumurta yemesi halinde ağrı bir süre sonra kesilecektir.
  • Alternatif tıpta çok kullanılan bir yöntem olan hacamat için ise kim acı çekiyor ise hacamata götürün demiştir. Vücudunuzun herhangi bir yerinde ortaya çıkan acıyı dindirmek için hacamat yaptırmayı önermiştir.
  • Astım için bal ve badem karışımını tüketmeyi önermektedir. Bademi iyice ezip bal ile karıştırıp tüketmek astım hastalığını tedavi edecektir.
  • Böbrek taşı, kumu ve diğer böbrek hastalıkları için kabuksuz karpuz çekirdeği, çekilmiş üzüm çekirdeği, kereviz veya anason çekirdeği tüketilmesini önerir.
  • Ağızda oluşan uçuk ve vücudun diğer yerlerinde oluşan mantar hastalığı için sirkeyi kullanmayı önermiştir. antibakteriyel özellikte olan sirke mikropları öldürüp hastalıkları tedavi etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:

Sitemizde yüzlerce örgü modelleri ve yüzlerce bebek örgülerinin, çeyizlik lif modelleri nin videolu anlatımlarını bulabilirsiniz. Sitemizde şu içerikler bulunmaktadır.

Örgü Modelleri Lif Modelleri Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyası Modelleri Dantel Modelleri Amigurumi Modelleri Kanaviçe Modelleri Kendin Yap Kendin Yap Fikirleri Kolay lif modelleri

Bebek Yelek Modelleri Yelek Modelleri Bebek Elbise Modelleri Bebek Patik Modelleri Bebek Şapka ve Bere Modelleri

En çok sevilen örgüler Çeyizlik örgü modelleri Amigurumi tarifleri Dıy fikirleri Geri dönüşüm fikirleri Kolay yemek tarifleri Okul öncesi çalışmaları okul öncesi