Canım Anne

İbrahim Saraçoğlu Egzama Dut Kürü Tarifi

İbrahim Saraçoğlu Egzama Dut Kürü Tarifi

Egzama rahatsızlığı ciltte kızarıklık, kaşıntı, pul pul kepeklenme, ciltte kabarıklık ve kalınlaşma, iltihaplanma, su toplaması ve çatlakların oluşması ile ortaya çıkar. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu egzama dut kürü tarifiiçin önerdiği dut kürü ile çok konuşuluyor. Egzama tedavisi İbrahim Saraçoğlu tarifi ile verilen dut kürü aşağıda sizler için yer alıyor. Yazının sonundaki video da İbrahim Saraçoğlu videoları arasında en çok izlenenlerdendir. Egzama belirtileri nelerdir diye de çok sık sorulur. Bu hastalık kendini bariz olarak gösterdiğinden belirtileri de aslında çok açıktır.

İbrahim Saraçoğlu Egzama Dut Kürü

İbrahim Saraçoğlu Egzama Kürü

Canimanne.com olarak sitemizde daha önce yayınladığımız içeriklerden biri olan Egzamaya Karşı Doğal Çözümler Nelerdir başlıklı yazımız birçok kişi tarafından okunmuştur. İbrahim Saraçoğlu egzama kürü ile adından çok söz ettirdiği gibi diğer pek çok doğal ve bitkisel kür tarifleri ile de konuşulur. İbrahim Saraçoğlu egzama dut kürü tarifi vermeden önce bu rahatsızlığın değişik çeşitlerinin olduğunu belirtmek gerekir. Bu nedenle egzama tedavisi hastalığın hangi çeşit olduğuna göre belirlenir. Genellikle hassas ciltlerde görülür. Egzamalı cildin sıklıkla nemlendirilmesi ve tahriş edecek tüm ürünlerden uzak durulması gerekir.

İbrahim Saraçoğlu Egzama Kürü

İbrahim Saraçoğlu Egzama Dut Kürü

Egzama tedavisi İbrahim Saraçoğlu dut kürü ile gündemde… Egzama tedavisi dut kürü tarifi ve malzemeleri…

Malzemeler:  1 kase kadar dut kurusu – yarım litre klorsuz su

İbrahim Saraçoğlu Egzama Dut Kürü Tarifi

İbrahim Saraçoğlu egzama için dut kürünü öneriyor. İşte egzama tedavisi İbrahim Saraçoğlu tarifi…

Egzama Dut Kürü Tarifi

Bir tencerede suyu kaynatıyoruz. Su kaynayınca dut kurularını ilave ediyoruz ve altını kısıyoruz. Bu şekilde 6 – 7 dakika kadar kaynatıyoruz. Ocağına altını kapatarak ılık olmasını bekliyoruz. Egzama dut kürü ılık hale geldikten sonra egzamalı bölgeyi bu suyun içine sokup 10 dakika kadar bekletiyoruz. Ellerimizi sudan çıkarttıktan sonra 1 saat kadar yıkamıyoruz. Bu kür düzenli olarak her gün uygulanmalıdır. Egzama geçtikten sonra da egzama tedavisi İbrahim Saraçoğlu tarifi 3 4- günde bir uygulamaya bir süre daha devam ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın