Reklam

İğne Oyası Fular Modelleri

Reklam
Reklam

İğne oyası fular modelleri görsel resimlerini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. İğne oyası biliyorsanız harika fular modelleri yaparak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Fular yapmak için saten kumaşlar kullanıldığı gibi tül kumaşlar ve eski tarz yazma kumaşları da kullanılmaktadır.Fular yapmak için kumaş seçimini ve rengini istediğiniz renkte seçebilirsiniz. Siz hangisini uygun görüyor ve beğeniyorsanız iğne oyasını ona göre yapabilirsiniz. Yaşlı veya genç herkesin kombinelerinde rahatlıkla kullanabileceği iğne oyalı fularlar sizinde kombinelerinize eşlik edebilir, şıklık ve zariflik katabilir. İğne oyası bilen her bayanın rahatlıkla yapabileceği birbirinden şık modeller mevcuttur.

İğne Oyası Fular Modelleri

 

İğne oyası ile yapılan birbirinden şık ve gösterişli parçalar mevcuttur. İğne oyalı yazmalar, havlu kenarları, oda takımları, vitrin takımları, bohça kenarları, fularlar, kolyeler daha birçok farklı model ve parça ortaya çıkmıştır. İğne oyasının şıklığı ve zarifliği kadınların ona doğru yönelmesine neden olmuştur. Yapımı her ne kadar zor ve zahmetli olsa da ortaya çıkacak olan sonuç için verilen emeğe fazlasıyla değecektir.

İğne oyası ile yapılan modeller arasında son zamanlarda fazlasıyla tercih edilen bir model de iğne oyalı fular modelleridir. Kombinelerinizin şıklığına şıklık katacak olan iğne oyalı fularların birçok farklı modeli ve örneği mevcuttur. 

Kıyafetlerinize uyumlu olacak renklerde aldığınız kumaşlara şık iğne oyası motifleri yaparak renklendirebilir ve daha şık olmasını sağlayabilirsiniz. Fular için yaptığınız iğne oyalarını tek renk ip ile yapabileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak şık modeller de elde edebilirsiniz. Fular iğne oyası motiflerinde daha çok çiçek, yaprak, gül, lale gibi motifler daha ağırlıklı olarak kullanılmaktadır.

Sonrakini düzenle 20 Kasım 2020 8:06 pm

Reklam
Paylaş

Tüm Yorumlar

Rasgele Konular

  • Tığ İşi

Tığ İşi Saç Bandı Modelleri

Giydiğimiz kıyafetler kadar onlara… Devamını oku

1 gün önce
  • Atkı Örgü Modelleri

Değişik Bayan Atkıları

Kış aylarının gelmesiyle beraber… Devamını oku

1 gün önce
  • Örgü Şapka ve Bere Modelleri

El Örgüsü Şapka Modelleri

Soğuk kış günlerinin gelmesiyle… Devamını oku

1 gün önce
  • Çanta
  • Çantalar

Tığ İşi Çanta Yapımı

Çantalar kadınların olmazsa olmaz… Devamını oku

2 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.