İğne Oyası İle Fular Modelleri

Günümüzde el emeği ürünlere verilen değerin yeniden artmasıyla birlikte yeni modeller ortaya çıkmıştır. Çeyiz sandıklarımızı süsleyen ürünlerin, parçaların bir kısmı tığ ile yapılırken bir kısmı ise iğne oyası ile yapılmaktadır. Son zamanlarda iğne oyalı parçalara olan düşkünlük artmış ve yeni modeller ortaya çıkmıştır.

İğne oyası ile yapılan birbirinden şık ve gösterişli parçalar mevcuttur. İğne oyalı yazmalar, havlu kenarları, oda takımları, vitrin takımları, bohça kenarları, fularlar, kolyeler daha birçok farklı model ve parça ortaya çıkmıştır. İğne oyasının şıklığı ve zarifliği kadınların ona doğru yönelmesine neden olmuştur. Yapımı her ne kadar zor ve zahmetli olsa da ortaya çıkacak olan sonuç için verilen emeğe fazlasıyla değecektir.

İğne Oyası İle Fular Modelleri

İğne oyası ile yapılan modeller arasında son zamanlarda fazlasıyla tercih edilen bir model de iğne oyalı fular modelleridir. Kombinelerinizin şıklığına şıklık katacak olan iğne oyalı fularların birçok farklı modeli ve örneği mevcuttur. Fular yapmak için saten kumaşlar kullanıldığı gibi tül kumaşlar ve eski tarz yazma kumaşları da kullanılmaktadır. Siz hangisini uygun görüyor ve beğeniyorsanız iğne oyasını ona göre yapabilirsiniz. Yaşlı veya genç herkesin kombinelerinde rahatlıkla kullanabileceği iğne oyalı fularlar sizinde kombinelerinize eşlik edebilir, şıklık ve zariflik katabilir. İğne oyası bilen her bayanın rahatlıkla yapabileceği birbirinden şık modeller mevcuttur.

Fular yapmak için kumaş seçimini ve rengini istediğiniz renkte seçebilirsiniz. Kıyafetlerinize uyumlu olacak renklerde aldığınız kumaşlara şık iğne oyası motifleri yaparak renklendirebilir ve daha şık olmasını sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ