İki Renkli Oya Modelleri – İki Renkli Oyalar

Oya modelleri günlük hayatta pek çok eşyanın kenarına yapılır. Yazma kenarlarına, yemeni kenarlarına ve havlu kenarlarına yapılan oya örnekleri çok çeşitlidir. Tek renk şeklinde örülen oyalar çoğu zaman iki renkli oya modelleri olarak da örülür. Oyaların iki renkli olarak yapılması ortaya çok güzel çiçekli örneklerin çıkmasını sağlar. İki renk oya örnekleri hamarat hanımların en çok tercih ettiği oya modelleri arasında yer alır. İğne oyalarında da karşımıza çıkan iki renk oyalar sitemizde de pek çok sayfadadır.

İki Renkli Oya Modelleri

İğne Oyası İki Renkli Örnekler

İğne oyası iki renkli örnekler hanımların birbirleri arasında en çok model alışverişi yaptığı el işlerindendir. Canimanne.com olarak onlarca sayfamızda iki renkli oya modelleri vardır. Bunlardan biri olan İki Renkli Yemeni Oyası Modelleri başlıklı yazımızı da inceleyebilir, resimlerle desteklenmiş olan sayfamızdan yararlanarak siz de iki renkli oya modelleri yapabilirsiniz. Farklı yazma oyası modeli yapılışı ve iki renkli oya örnekleri hakkında bilgi almak isteyen hanımlar sitedeki çeşitli sayfalardan bu bilgilere ve oya yapılışının detaylı tarifine ulaşabilirler. Canım Anne YouTube kanalından yayınladığımız iğne oyası iki renkli modeller ile ilgili videoları da izleyebilirsiniz. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan ve kanalımızdan takip edebilir ve paylaşımlarınızı kendi hesaplarınızda sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

İki Renkli Oya Örnekleri

İki Renkli Oya Modelleri mi Arıyorsunuz?

İki renkli oya modelleri arayan hamarat hanımlar bu içerikleri sitemizde bulabilirler. İki renkli oya örnekleri genellikle yazma, yemeni ve tülbent kenarlarında kullanılsa da havlu kenarlarında da sıkça tercih edilir. İki renkli oyalar mutfak havlusu ve yüz havlularına dikilir. Çeyizlerin de en göz alıcı el işlerinden olan iğne oyası iki renk modeller günlük olarak evlerimizde de yer alır. Aşağıdaki galerimizdeki görsellerden yola çıkarak ister yemeni ve yazma kenarlarına, isterseniz havlu kenarlarınızda iki renk oya modelleri deneyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ