İki şiş bal peteği örgü yapımı

İki şiş bal peteği örgü yapımı

İki şiş bal peteği örgü yapımı bir çok örgü tekniğinde kolaylıkla uygulayacağınız bir örgü modelidir. İster yel yapımında veya süveter yapılışında kullana bilirsiniz.

İki şiş örgü modeli sevenler için bal peteği örneğini atkı yapımında veya ufak battaniye gibi örgülerde değerlendire bilirsiniz.

Örgü modellerinden vazgeçemeyenler için sayfamızda bir çok örgü modeli bulunmaktadır. İster tığ işi, Tunus işi, iki şiş olmak üzere modellerimiz sizler için mevcuttur. Ziyaret ederek veya linklere tıklayarak ulaşmanız mümkündür.

Yapılışları video anlatımlı olmak üzere yeni öğrenen arkadaşlarımıza oldukça yardımcı olacaktır. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hpoşçakalın.

İki şiş bal peteği örgü yapımı

BAL PETEĞİ Bal peteği iki şiş örgü modeli

Her türlü örgülerde ve her türlü marka ip kullanabilirsiniz.

Bu modelde bebe ipi kullanılmıştır.

4 Numara şiş kullanımı

Örgü iki sıradan oluşuyor hem düz sırada ters örülüyor ayrıca düz yüzünden bir örülüyor bir örülmeden boş alınıyor ön yüzünden ipiniz sizden tarafta olacak. Hem ters yüzünden ters örülüyor hepsi ters örülüyor. Kız ve erkek bebek yeleklerinde, süveter de ayrıca diz üstü battaniye ve bebe battaniyesi ne yakışacak çok güzel bir model. Yapacak olan herkese kolay gelsin.

Örgü, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Farlı modelimiz olan tığ işi yelpaze modeli için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

İki şiş bal peteği örgü yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel örgü modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ