İki şiş bebek hırka modeli yapımı

İki şiş bebek hırka modeli yapımı kış mevsiminin vazgeçilmezi hırka modelleri özellikle bebek hırkaları annelerin en çok terci ettiği kıyafetler arasında yer almaktadır. Örgü hırka modelleri kullanış bakımından daha uzun ömürlü olmaktadır.Güzel ip seçeneği ve örnek seçimi ile görselliği yakaladığınızda örgü hırka hazır hırka modellerinden çokta güzel olmaktadır.

Şiş örgü bebek örgülerinde sıkça örülen örgü tekniği arasındadır. Şiş örgüler kalın hırka modellerinde şık ve kullanışlı olmaktadır. Mevsim geçişlerinde hırka kullanımı çok tercih edilmektedir. İnce kıyafetlerin üzerine ihtiyacımız olan hırka modelleri olmaktadır. Kış aylarında yine kaban altında çok giydiğimiz hırkalar vazgeçilmezimiz olmaktadır. Bebek hırkaları da yine annelerin vazgeçilmezidir.

Bebek hırka modellerinde sitemizde oldukça geniş örnek ve modellerini video anlatımlı bulabilirsiniz. Kız ve erkek çocuk, tığ işi, kahve çekirdeği, fil dişi, degrade hırka modelleri ve birçok örgü hırka modelleri sitemizde mevcuttur. Kış boyunca bizimle birlikte örgü örmeye ne dersiniz ?

İki şiş bebek hırka modeli yapımı

6 Ay 1 yaş arası uygundur.

Genişlik 26 santim

Yakadan etek ucu 30 santim

3,5 numara şiş kullanımı

Düğme

İp

Yapılışı: Başlangıç için altmış ilmek atıyoruz. İpi model anlatımında çift kat kullanılmıştır. Haroşa tekniği ile örüyoruz. Model robadan başlanmaktadır. Kol ve ön, arka ayrım ve detayları yapılan hırka modelini video anlatımını izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bebek hırka yapımı, şiş örgü hırka yapımı, bebek hırka modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Bebek hırka modeli yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ