Reklam

İki şiş bot patik yapımı

Reklam
Reklam

İki şiş bot patik yapımı iki şiş patik modellerini tercih edenler için güzle ve farklı ip tercih edilerek yapılmış şık patik modeli sizlerin beğenisi beklemektedir.

Örgü patik modelleri hanımlarımız oldukça fazla tercih etmektedirler. Günlük kullanım için veya çeyizlik olarak birbirinden farklı patik modelleri yapılmaktadır. İki şiş bot patik modelimiz farklı ip tercihi ile dilim detayıyla oldukça şık bir patik örneğidir. Severek örüp giyeceğiniz veya söz bohçalarını süsleyebilecek bir model olabilir.

Patik modeli yapıp satışa sunan hanımlarımız için harika patik modeli olacaktır. İki şiş bot patik yapılışı bol siparişler getirmesi dileğiyle, farklı modeller için sayfamızı ziyaret etmeyi veya yazımızın içindeki linklere tıklamayı unutmayınız. Yeni farklı patik modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

İki şiş bot patik yapımı

İki şiş bot patik yapımı

36-37 Numara ayaklar için uygundur.

Malzemeler

3 Numara şiş kullanımı

2 Numara tığ seçimi

1 Yumak krem patik ipi

1 Yumak akılı patik ipi veya normal ip kullanımı

Yapılışı: Başlangıç isteğe bağlı ilmek ben 55 ilmek yaptım 4 sıra krem 4 sıra akılı ip 4 sıra Krem 4 sıra akılı ip şeklinde ördüm haroşa olarak 2 diş her ipten kullanılmıştır.

Dilim yapımı 20 ilmek akılı ip ile ördüm kalan ilmekler şişte kalıyor her sırada 2 ilmek önde bırakarak geri geliyoruz en son 6 ilmek kalıncaya dek krem iple bütün ilmekler örülür 4 sıra 2 diş haroşa dilimlerin arası 2 diş haraşo her bir taraf için 4 dilim toplam 8 dilim.

Taban için tam ortadan 10 ilmek çıkartarak taban kısmı yapıyoruz. Topuk için yine 10 ilmek üzeri devam diyoruz yanlardan ilmek çıkartarak yarısından sonra 4 ilmek artırarak toplam ilmek sayısı 14 olacak patik modelini bitene kadar örmeye devam ediyoruz son olarak tığ yardımı ile ilmekler keserek patik bitimini yapıyoruz. Kolay gelsin..

Patik, patik modeli ve yapılışı, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

İki şiş bot patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.

Sonrakini düzenle 10 Şubat 2020 12:44 pm

Reklam

Rasgele Konular

  • Bebek Battaniye Modelleri

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı çok amaçlı örgü modeli olarak kullana bileceğiniz tığ işi… Devamını oku

5 saat önce
  • Lif Modelleri

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı bir önceki paylaşımımız da kare papatya güzeli lif… Devamını oku

5 saat önce
  • Lif Modelleri

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı görselliği harika model lif yapımı çeyizlerin gözdesi olabilecek lif… Devamını oku

6 saat önce
  • Örgü Şapka ve Bere Modelleri

Ayıcık bebek bere modeli yapılışı

Ayıcık bere modeli yapılışı figürlü bere modeli arayanlar için çocukların severek kullanacağı bere modelini kolaylıkla… Devamını oku

1 gün önce
  • Tunus İşi

Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Merhabalar Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Modelleri ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli ziyaretçilerimiz… Devamını oku

2 gün önce
  • Tunus İşi

Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Yeni Model Yapımı ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli… Devamını oku

2 gün önce
Reklam