Canım Anne

İki şiş halkalı zincir örgü modeli yapılışı

İki şiş halkalı zincir örgü modeli yapılışı

İki şiş halkalı zincir örgü modeli yapılışı görselliği güzel olan modeli istediğiniz örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Şiş örgü modelleri vazgeçilmez örgü modelleri olmaktadır.

Şiş örgü modelleri kazak, yelek ve hırka yapımı yetişkin gruplarında en çok kullanılan örgü modelleri olmaktadır. Yine şal ve atkı yapımda şal modelleri sık tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Örgü şiş modellerine alışan arkadaşlarımız farklı teknik örgü modelleri fazla tercih etmemektedirler. Çoğunlukla şiş örgü modellerine göz atmaktadırlar. Sayfamızda her kesime uygun örgü çeşitlerimiz bulunmaktadır. Örgü modellerimiz video anlatımlıdır. Sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır.

İki şiş halkalı zincir örgü modeli yapılışı

İp ve şiş tercihi sizlere kalmıştır.

Model 6 ve katları + 1 katlarından kurulmuştur.

Model anlatımında 3 modelden sizlere anlatılmıştır.

Video anlatımında 21 ilmek ile anlatılmıştır. Sizler ilmek sayısını modele göre ayarlayabilirsiniz. Modelin detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Örgü modelleri ve el işleri, örgü modelleri, şiş örgü modeli yapımı ve hepsi daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız.

İki şiş halkalı zincir örgü modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ