İki şiş patik çorap yapımı

İki şiş patik çorap yapımı

İki şiş patik çorap yapımı ayağınızda harika görünümü ile kıyafetlerinize uygun ip renk seçeneği ile ev gezmelerinde şıklık yaratabilirsiniz.

Çeyizlik patik, çorap yapılışları arayan arkadaşlarımız sayfamızı ziyaret edebilirler. Farklı bir çok çorap modelini bulabilirsiniz.

Kış mevsimin en çok örgü el işleri arasında patik modelleri yapılmaktadır. Çeyizlerin vazgeçilmezi olmaktadır.

Yeni öğrenmek isteyen hanımlarımız içinde video anlatımları oldukça fayda sağlayacaktır. Yeni örneklerde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

İki şiş patik çorap yapımı

iki şiş çorap anlatımı

36,37, 38 numaralı ayaklar uygundur.

Patik ipi veya farklı ip seçebilirsiniz.

Bilekten başlanmaktadır.

İp ve elinize yatkın şiş seçimi,

İlk olarak 26 ilmek atalım. Çift lastik uygulaması yapalım. İki ters iki düz örgü tekniği ile lastik yapıyoruz. İstediğiniz kadar sıra örebilirsiniz. Model de toplamda 11 sıra örülmüştür. Düz örgü örüp topuk detayı yapılmaktadır. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Örgü çorap yapımı, patik çorap modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Farklı patik modelimiz olan Tunus işi düğmeli kolay patik yapımı için linke tıklamanız yeterli olacaktır.

İki şiş patik çorap yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ