Reklam

İki şiş patik yapımı

Reklam
Reklam

İki şiş patik yapımı yeni tasarım çok sade ve zarif bir patik modeli sizlerin beğenisini beklemektedir. Yapılışı oldukça kolay olan ve ayağımızda duruşu ile görselliğini gösteren patik modeli olduğunu düşünüyorum.

Patik modellerinde iki şiş tercih ediyorsanız tam sizin istediğiniz model olacaktır. İster çeyizlik, ister günlük kullanım için olabilecek patik örneğidir. İstediğiniz renk tercihi ile kıyafetlerinize uyumlu olarak örebilirsiniz.

Patik modellerinden sipariş alan hanımlarımız için de oldukça kolay ve şık görünümü ile sipariş alabileceğiniz bir patik modelidir. Farklı patik yapılışları için sayfamızı ziyaret etmeyi veya yazımızın içindeki linklere tıklamayı unutmayınız. En yeni patik yapılışlarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

İki şiş patik yapımı

37-38 Numara ayaklar için uygundur.

Malzemeler

1 Yumak alize extra patik ipi tercih edilmiştir.

3 mm misinalı şiş kullanımı

Yapılışı: Başlangıç 46 ilmek 9 sıra düz örgü (haroşa) 10. Sıra da 18 ilmek oluyor. 10 ilmek kes 18 ilmek örelim 11. Sıra 18 ilmek örelim 20 ilmek artır 18 ilmek örelim 12. Sıra hepsini düz ör 13. Sıra 18 ilmek örelim, bir artır 9 ilmek örelim, bir artır 2 ilmek örelim, 1 ilmek artır 9 ilmek örelim, 1 artır 18 ilmek örelim, 14. Sıra 18 ilmek haroşa 24 ilmek ters 18 ilmek haroşa model bu şekilde devam ediyor.

Artırma delikleri 14 tane oluncaya kadar bir diş haroşa. Toplam ilmek sayı 112 Taban yapımı 51 ilmek sağ 10 ilmek orta 51 ilmek sol orta 10 ilmek üzeri haroşa yapıyoruz

Girişleri normal örerek alıyoruz çıkışları yan ilmek le beraber alıyoruz bütün ilmekler bitene kadar aynı şekilde topukta yapılır ve patik modelimiz kesilerek bitiriyoruz. Yapacak olan arkadaşlara çok kolay gelsin dileklerimizi iletiyorum.

Patik, patik modeli, hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

İki şiş patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.

Sonrakini düzenle 10 Şubat 2020 12:44 pm

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Örgü Patik Modelleri

Pembe kız bebek patik yapılışı

Pembe kız bebek patik… Devamını oku

1 gün önce
  • Tığ İşi

Tığ işi çok amaçlı örgü modeli yapımı

Tığ işi çok amaçlı… Devamını oku

1 gün önce
  • Örgü Modelleri

Yazlık genç bayan örgü yelek modelleri (hepsi çok güzel)

Yaz aylarında serin gecelerde… Devamını oku

1 gün önce
  • Çanta
  • Çantalar

Kışlık Çanta Modelleri

Örgü bizim için önemli… Devamını oku

1 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.