Reklam

İki şiş patik yapımı

Reklam
Reklam

İki şiş patik yapımı yeni tasarım çok sade ve zarif bir patik modeli sizlerin beğenisini beklemektedir. Yapılışı oldukça kolay olan ve ayağımızda duruşu ile görselliğini gösteren patik modeli olduğunu düşünüyorum.

Patik modellerinde iki şiş tercih ediyorsanız tam sizin istediğiniz model olacaktır. İster çeyizlik, ister günlük kullanım için olabilecek patik örneğidir. İstediğiniz renk tercihi ile kıyafetlerinize uyumlu olarak örebilirsiniz.

Patik modellerinden sipariş alan hanımlarımız için de oldukça kolay ve şık görünümü ile sipariş alabileceğiniz bir patik modelidir. Farklı patik yapılışları için sayfamızı ziyaret etmeyi veya yazımızın içindeki linklere tıklamayı unutmayınız. En yeni patik yapılışlarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

İki şiş patik yapımı

37-38 Numara ayaklar için uygundur.

Malzemeler

1 Yumak alize extra patik ipi tercih edilmiştir.

3 mm misinalı şiş kullanımı

Yapılışı: Başlangıç 46 ilmek 9 sıra düz örgü (haroşa) 10. Sıra da 18 ilmek oluyor. 10 ilmek kes 18 ilmek örelim 11. Sıra 18 ilmek örelim 20 ilmek artır 18 ilmek örelim 12. Sıra hepsini düz ör 13. Sıra 18 ilmek örelim, bir artır 9 ilmek örelim, bir artır 2 ilmek örelim, 1 ilmek artır 9 ilmek örelim, 1 artır 18 ilmek örelim, 14. Sıra 18 ilmek haroşa 24 ilmek ters 18 ilmek haroşa model bu şekilde devam ediyor.

Artırma delikleri 14 tane oluncaya kadar bir diş haroşa. Toplam ilmek sayı 112 Taban yapımı 51 ilmek sağ 10 ilmek orta 51 ilmek sol orta 10 ilmek üzeri haroşa yapıyoruz

Girişleri normal örerek alıyoruz çıkışları yan ilmek le beraber alıyoruz bütün ilmekler bitene kadar aynı şekilde topukta yapılır ve patik modelimiz kesilerek bitiriyoruz. Yapacak olan arkadaşlara çok kolay gelsin dileklerimizi iletiyorum.

Patik, patik modeli, hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

İki şiş patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.

Sonrakini düzenle 10 Şubat 2020 12:44 pm

Reklam

Rasgele Konular

  • Bebek Battaniye Modelleri

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı çok amaçlı örgü modeli olarak kullana bileceğiniz tığ işi… Devamını oku

37 dakika önce
  • Lif Modelleri

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı bir önceki paylaşımımız da kare papatya güzeli lif… Devamını oku

2 saat önce
  • Lif Modelleri

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı görselliği harika model lif yapımı çeyizlerin gözdesi olabilecek lif… Devamını oku

2 saat önce
  • Örgü Şapka ve Bere Modelleri

Ayıcık bebek bere modeli yapılışı

Ayıcık bere modeli yapılışı figürlü bere modeli arayanlar için çocukların severek kullanacağı bere modelini kolaylıkla… Devamını oku

1 gün önce
  • Tunus İşi

Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Merhabalar Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Modelleri ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli ziyaretçilerimiz… Devamını oku

2 gün önce
  • Tunus İşi

Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Yeni Model Yapımı ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli… Devamını oku

2 gün önce
Reklam