Reklam

İlginç Bebek Örgüsü Örnekleri

Reklam
Reklam

Bebek kıyafetlerinin hazır olarak satın alınanları olduğu gibi el örgüsü bebek örgüleri modelleri de vardır. El örgüsü hayatımızın her döneminde önem ve değerini korumayı bilmiştir. Bu yüzden hazır olarak alınabilecek birçok ürünün yanı sıra bebekler için yapılan oldukça şık ve farklı bebek kıyafet ve ürünleri mevcuttur.

Bebek örgüsü modelleri küçük parçalardan oluştuğu için örmesi gayet basit ve keyiflidir. El örgüsü bilen her bayanın rahatlıkla yapabileceği kolaylıktadır. Bebek örgülerinin tek renk örülenleri olduğu gibi birden fazla rengin bir arada kullanıldığı modeller de mevcuttur. Seçilecek olan renkte genellikle bebeğin cinsiyeti belirleyici olmaktadır. Bebek eğer kız ise genellikle pembe, pudra, beyaz, krem, lila gibi tonlar daha ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Bebek erkek ise daha çok mavi, krem, beyaz, lacivert gibi tonlar daha ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. El örgüsü bebek kıyafet ve ürünlerini aynı zamanda ebruli iplikler ile de yapabilirsiniz. Seçtiğiniz ipim rengi kadar kalitesi de önemlidir. Eğer iyi sonuçlar elde etmek isterseniz mutlaka kaliteli ve pamuklu ipleri tercih etmelisiniz.

Bebek örgüsü örnekleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Örgü bebek battaniyeleri, kazakları, yelekleri, hırkaları, patikleri ve daha birçok model ve örnek bulunmaktadır. Bebek örgülerini tığ işi örgü ile yapabileceğiniz gibi şiş ile de yapabilirsiniz. Daha şık ve farklı görünmesini isterseniz eğer kurdele, inci, boncuk gibi materyaller ile de süsleyebilirsiniz.

   Bebek örgüsü modelleri oldukça çeşitlilik barındırmaktadır. Eskiden günümüze kadar gelmiş olan örneklerin yanı sıra en güncel ve trend modeller ve renklerin birleştiği birbirinden harika ürünler ve parçalar da ortaya çıkmaktadır. Siz de en değerli varlıklarınız için birbirinden şık ve farklı örgüler yapabilirsiniz.

   Sitemizde bulunan resimli anlatımlı görselleri inceleyerek ve takip ederek istediğiniz bebek örgüsü modelleri ve örneklerini seçebilir ve dileğinizi örebilirsiniz.

Sonrakini düzenle 25 Ocak 2021 11:22 pm

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • hirka

Hırka Motifli Nasıl Yapılır?

Kadınlar yaptıkları kombinelere ve… Devamını oku

1 gün önce
  • Örgü Modelleri

En Yeni El Örgüleri

En yeni el örgüleri… Devamını oku

2 gün önce
  • Bebek Hırkaları

El Örgüsü Bebek Hırkaları

Hazır olarak örülen birçok… Devamını oku

2 gün önce
  • Panço Örgü Modelleri

El Örgüsü Çocuk Pançoları

El emeği ile yapılmış… Devamını oku

2 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.