Canım Anne

İlginç Evlilik Teklifi Fikirleri

İlginç Evlilik Teklifi Fikirleri

İlginç Evlilik Teklifi Fikirleri

Evlilik kutsal olduğu kadar evlilik teklifi de özel olmalıdır. Bu yüzden de halka açık ilginç evlilik teklifinde bulunabilirsiniz.

ilginc-evlilik-teklifi-fikirleri

  • Mesela günlük olarak takip edilen bir gazeteye veya bir dergiye evlenme teklifi yazısı bastırılabilir.

Bu gayet değişik evlilik teklifi olacaktır ve evlilik teklif edilen kişiyi şaşkına çevirecektir.

  • Başka bir örnek verecek olursak, çok romantik bir akşam yemeğinde çiftlerden ikisinin de çok beğendiği romantik bir şarkıda dans ederek dans pistinde de evlenme teklifinde bulunabilirsiniz.
  • Erkek, kendi evinde romantik evlilik teklifi için bir gece düzenleyebilir. Nişan yüzüğünün etrafına mumlar yerleştirip partnerinin eve geleceği yakın zamanda mumları yakıp bütün ışıkları söndürebilir.

ilginc-evlilik-teklifi-fikirleri

  • Çok şık bir kutunun en dibine nişan yüzüğünü kutusuyla birlikte koyabilir ve üzerini en sevdiği çikolatalarla doldurabilir. Genç kız büyük bir heyecanla çikolataları bitirirken onu bekleyen sürpriz şaşkına çevirecektir.
  • Güzel bir havada uçurtma uçurulabilir ve uçurtma üzerinde büyük harflerle evlenme teklifi yazılabilir.
  • Genç kızla niçin evlenmek istediğini veya onda en sevdiği özellikleri ayrı ayrı yazabilir ve her gün ona mail yoluyla, mesaj olarak veya her gün okuduğu kitabın arasına aynanın üzerine gibi ( seçenekler çoğaltılabilir ) yerlere koyup okumasını sağlayabilir. En son not olarak ise evlenme teklifini edilebilir ve o anda orda nişan yüzüğü takılabilir.
  • Evde kutlanabilecek bir doğum günü partisi veya yılbaşı partisi gibi parti düzenlenebilir. Partiye gelen bütün konuklara “benimle evlenir misin;?” yazan tişört giydirilebilir. En son da meydana erkek çıkar ve herkesin içinde enteresan evlenme teklifini edip genç kızın parmağına yüzüğü takabilir.

ilginc-evlilik-teklifi-fikirleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ