Canım Anne

İlginç Evlilik Teklifi Fikirleri

İlginç Evlilik Teklifi Fikirleri

Evlilik kutsal olduğu kadar evlilik teklifi de özel olmalıdır. Bu yüzden de halka açık ilginç evlilik teklifinde bulunabilirsiniz.

ilginc-evlilik-teklifi-fikirleri

  • Mesela günlük olarak takip edilen bir gazeteye veya bir dergiye evlenme teklifi yazısı bastırılabilir.

Bu gayet değişik evlilik teklifi olacaktır ve evlilik teklif edilen kişiyi şaşkına çevirecektir.

  • Başka bir örnek verecek olursak, çok romantik bir akşam yemeğinde çiftlerden ikisinin de çok beğendiği romantik bir şarkıda dans ederek dans pistinde de evlenme teklifinde bulunabilirsiniz.
  • Erkek, kendi evinde romantik evlilik teklifi için bir gece düzenleyebilir. Nişan yüzüğünün etrafına mumlar yerleştirip partnerinin eve geleceği yakın zamanda mumları yakıp bütün ışıkları söndürebilir.

ilginc-evlilik-teklifi-fikirleri

  • Çok şık bir kutunun en dibine nişan yüzüğünü kutusuyla birlikte koyabilir ve üzerini en sevdiği çikolatalarla doldurabilir. Genç kız büyük bir heyecanla çikolataları bitirirken onu bekleyen sürpriz şaşkına çevirecektir.
  • Güzel bir havada uçurtma uçurulabilir ve uçurtma üzerinde büyük harflerle evlenme teklifi yazılabilir.
  • Genç kızla niçin evlenmek istediğini veya onda en sevdiği özellikleri ayrı ayrı yazabilir ve her gün ona mail yoluyla, mesaj olarak veya her gün okuduğu kitabın arasına aynanın üzerine gibi ( seçenekler çoğaltılabilir ) yerlere koyup okumasını sağlayabilir. En son not olarak ise evlenme teklifini edilebilir ve o anda orda nişan yüzüğü takılabilir.
  • Evde kutlanabilecek bir doğum günü partisi veya yılbaşı partisi gibi parti düzenlenebilir. Partiye gelen bütün konuklara “benimle evlenir misin;?” yazan tişört giydirilebilir. En son da meydana erkek çıkar ve herkesin içinde enteresan evlenme teklifini edip genç kızın parmağına yüzüğü takabilir.

ilginc-evlilik-teklifi-fikirleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: