Reklam

İlginç Lif Modelleri

Reklam
Reklam

Örgü her zaman diğerlerine göre bir sıfır önde olan bir materyaldir. Doğal oluşu ve dayanıklı oluşu büyük bir etmendir. Banyo da insanın en doğal haliyle kaldığı yerdir. Ve günün toksinlerini, dış etmenlerin üzerimize sindiği tüm pis koku, toz, kir, çamur ve daha birçok olumsuzluğu suyla arınarak sağlayabiliriz. Bunun için de mutlaka sabun yanında bir lif kullanırız. Örgü banyo lif modelleri piyasada çeşitlilik gösterir. Ancak hiçbiri el örgüsünün yerini tutmaz. El örgüsü lif modelleri her zaman diğer malzemelere fark atmıştır.

Esnekliği ve dayanıklılığı ile banyo sonrası makinada da kolaylıkla yıkanabilen el örgü lif modelleri uzun süre banyoda kullanmak mümkündür. Örgü lifler sadece kendi banyolarımız için değildir. Yeni evlenen çifte ev hediyesi olarak göndermekten tutun da, yeni doğan bebeğe işlenmiş çeşitli figürlü banyo lifi modelleri  hediye edilebilir. Ve el yapımı olduğu için emin olun çok daha kıymetlidir.

Son zamanlarda örgü lif modellerinde çeşitlilik oldukça artmıştır. Özellikle çeyizlik için kullanılan lifler, hurçlara, sandıklara girmek için yetenekli ellerde özenle örülmeye başlanır.

Çok çeşitlilik gösteren modeller arasında; tığ işi lif modelleri, baklava dilimli lifler, merdiven gibi çıkan lifler, çiçek kabartmalı lif modelleri vardır. Animasyon dünyasının tüm renkli ve sevimli kahramanları; Mickey ve Minnie Mouse, Donald Duck, minyonlar, çeşitli emojiler; gülen, ağlayan, sırıtan, düşünen, bebek figürleri, çeşitli hayvan modelleri liflerde boy gösterir. Sınırsız hayal gücüne dayanan bu tasarımların banyoda sırtınızı, elinizi, yüzünüzü, vücudunuzu keselemesi harika değil mi?

Beğendiğiniz bir örgü lif modelinin fotoğrafını çekmeniz yeterli. Ya da kafanızda tasarladığınız bir modeli anlatmanız. Kısa sürede sizin de banyonuzu emektar eller örüp, süsleyecektir.

Mesela mor üzüm taneli örgü lifin banyodaki duruşu, sizin de içinizi ısıtmadı mı?

Sonrakini düzenle 5 Şubat 2017 9:15 am

Reklam

Rasgele Konular

  • Bebek Battaniye Modelleri

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı çok amaçlı örgü modeli olarak kullana bileceğiniz tığ işi… Devamını oku

2 saat önce
  • Lif Modelleri

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı bir önceki paylaşımımız da kare papatya güzeli lif… Devamını oku

2 saat önce
  • Lif Modelleri

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı görselliği harika model lif yapımı çeyizlerin gözdesi olabilecek lif… Devamını oku

3 saat önce
  • Örgü Şapka ve Bere Modelleri

Ayıcık bebek bere modeli yapılışı

Ayıcık bere modeli yapılışı figürlü bere modeli arayanlar için çocukların severek kullanacağı bere modelini kolaylıkla… Devamını oku

1 gün önce
  • Tunus İşi

Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Merhabalar Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Modelleri ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli ziyaretçilerimiz… Devamını oku

2 gün önce
  • Tunus İşi

Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Yeni Model Yapımı ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli… Devamını oku

2 gün önce
Reklam