Canım Anne

İncili fırfırlı kare lif yapımı

İncili fırfırlı kare lif yapımı

İncili fırfırlı kare lif yapımı takım lif modelleri arayan arkadaşlarımız için incili fırfırlı lif serimizin kare modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Diğer modelleri için aşağıdaki linklere tıklamanız yeterli olacaktır.

Çeyizler için takım lif örnekleri arayan ve sipariş alan hanımlarımız içinde incili fırfırlı lif modellerimiz sizlerin favorisi olacağını düşünüyoruz.

Sayfamızda en son yapılan lif modelleri, farklı lif örnekleri, kolay lif yapılışlarını bulabilirsiniz. Yapmanız gereken linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yeni video anlatımlarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

İncili fırfırlı kare lif yapımı

Malzemeler: 4 renk lif ipi
7 numara tığ ve fırfır için demir saplı tığ
İnci
Makas
İğne ve iplik

Yapılışı: Üst üste 20 tekli fıstık yaparak başladığımız kare lif tabanımızı yıldız örgü tekniği ile örüyoruz. 20 fıstıkla başlayıp 20 sıra örerek kare lif tabanımızı tamamlıyoruz. Kenarlar 6 zincirli yuvalar oluşturduktan sonra fırfır uygulamasında örerek lif tabanımızı kenar uygulamasıyla beraber tamamlıyoruz. Puf çiçek ve papatya çiçek olarak iki farklı çiçek uygulamasıyla üçgen seklinde kenarlara dikilecek şekilde iki parça oluşturuyoruz. Ve yaprak uygulamasını tekli olarak uygulayıp 4 adet tekli çiçek yaparak lifimizin üstüne dikerek sabitliyoruz.

İncili fırfırlı yuvarlak lif modeli için linke tıklamayı unutmayınız.

İncili fırfırlı uzun lif modeli için linke tıklamayı unutmayınız.

İncili fırfırlı kare lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Suzanın elişi dünyası kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ