Canım Anne

Japon şemsiyesi yuvarlak lif yapımı

Japon şemsiyesi yuvarlak lif yapımı

Japon şemsiyesi yuvarlak lif yapımı kolay lif modelleri arayanlar için görselliği güzel lif modelimizi siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Çeyizlik lif örnekleri arayan arkadaşlarımız için japon şemsiyesi lif modeli çeyizlik lif modelleri arasında yer alacağını düşünüyoruz. Farklı değişik ve yeni lif modelleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Lif modellerinde sayfamız sayısız örneklere sahiptir. İçeriğimizi takip ederek veya yazımızın içindeki linke tıklayarak lif modelleri ve yapılışlarına ulaşabilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen ve öğrenen arkadaşlarımız içinde lif modellerinin video anlatımlı olması oldukça fayda sağlayacaktır. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Japon şemsiyesi yuvarlak lif yapımı

2 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Sihirli halka ile başlayalım dört dolgulu fıstık yapalım aralarda bir zincir çekelim, toplamda altı fıstık yapalım, farklı renk ip ile devam edelim, tekrar fıstık yapalım üç zincir çekip yanındaki fıstık tepesine batalım üç zincir yuvasına fıstık yapalım sırayı bu şekilde tamamlayalım..

Devamında üçüncü sırada her fıstık tepesine dört dolgulu üçer fıstık yapıyoruz. Aralarda ve fıstık aralarında bir zincir çekelim tamamlayalım. Model kendini tekrarlayan örnektir. Aynı tekniği devam ederek istediğiniz boyuta gelene kadar örebilirsiniz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Japon şemsiyesi yuvarlak lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ