Reklam

Kadife ipten bebek battaniyesi yapımı

Reklam
Reklam

Kadife ipten bebek battaniyesi yapımı kalın ipten kolay örülen ve kadife ipin güzelliğini bebek battaniye modelinde uygulayarak harika battaniye modelleri yapabilirsiniz. Tunus işi bebek battaniyesi modeli arayanlar için kolay ve görselliği güzel modeli video anlatımlı izleyerek kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Bebek battaniyeleri olmazsa olmazlardandır. Özellikle el emeği yapımı annelerin tercihinde olmaktadır. Küçük bebek battaniyeleri çok kullanışlı olması ve sıkça değişimi olduğu için battaniye ihtiyacı fazladır. Model seçeneği de fazla yapılmaktadır. Farklı battaniye modeli için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kadife ipten bebek battaniyesi yapımı

İki renk kadife ip

5 Numara şiş kullanımı

Yapılışı: İlk olarak zincir boyutunu hazırlayınız. Her zincirden bir ilmek çıkartalım ve ilmekleri toplayarak sıra başına geliyoruz. İkinci renk ipimizi bağlıyoruz. Üç ilmek çıkartalım dördüncü ilmeğe üç kez aynı işlemi yaparak ilmek çıkartıp topluyoruz tekrar ilmekleri çıkartmaya devam edelim, arada beş düz ilmek örelim yine sıradaki ilmekten üç ilmek çıkartıp toplatıp devam ediyoruz. Sıra sonuna kadar aynı işlem devam edecek, ilmekleri toplayarak sıra başına gelelim. Tekrar diğer renk ip ile düz örgü örüp orta kısma yine bonibon görselini veriyoruz. Model kendini tekrarlayan örnektir. Detaylı anlatımı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz şimdiden kolay gelsin.

Bebek battaniyesi yapımı, battaniye yapımı, örgü modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Kadife ipten bebek battaniyesi yapımı VİDEO ANLATIM

Sonrakini düzenle 9 Ocak 2021 10:12 pm

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Genel

Lif sevdası çiçeği yeni model yapımı

Lif sevdası çiçeği yeni… Devamını oku

1 gün önce
  • Kendin Yap / DIY

Kolay kese kağıdı yapılışı

Kolay kese kağıdı yapılışı… Devamını oku

1 gün önce
  • Örgü Patik Modelleri

El Örgüsü Bebek Patikleri

El örgüsü ile örülen… Devamını oku

2 gün önce
  • Örgü Modelleri

El Yapımı Bebek Beşik Örtüsü Modelleri

El örgüsü ve el… Devamını oku

2 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.