Reklam

Kalp kalbe karşı lif modeli yapımı

Reklam
Reklam

Kalp kalbe karşı lif modeli yapımı kutu tekniği yapılan en kolay ve görselliği güzel olan lif modelidir. Yapılışı detaylı video anlatımı ile siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Lif örnekleri kare, yuvarlak, kese, uzun olarak farklı teknikler ile yapılan en çok sevilen el işleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Hanımlarımızın lif modellerini özenle severek yapması yeni tasarım lif modellerinin çıkmasına etken olmaktadır.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız da sayfamızdan lif örneklerine bakıp siparişlerine katabilirler. Çeyizler içinde lif modelleri oldukça fazla yapılmaktadır. Annelerimiz özenle seçip en yeni ve şık lif modellerini kızlarının çeyizlerine hazırlamaktadır.

Lif modellerini öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımlarımız oldukça yardımcı olmaktadır. Yapacakları lifleri kolaylıkla uygulayabilirler. Yeni güzel lif örneklerinde tekrar görüşmek dileğiyle, hanımlarımıza şimdiden kolay gelsin.. HOŞÇAKALIN

Kalp kalbe karşı lif modeli yapımı

Malzemeler: 4 renk lif ipi
2 numara 2 mm. tığ
Makas

Yapılışı: Modelimizi kutu tekniği olarak örüyoruz. Yapılışı oldukça kolay olan lifimizi 6 fıstık olarak başlayıp 6 sıra olana kadar örüp kare bir parça elde ediyoruz. Sonrasında karşılıklı iki kenarda 6 fıstık üzerinde 3 sıra örüp kalp görüntüsü veriyoruz. Bu şekilde ikili fıstıklar yapıp kapatarak ördüğümüz kare kutu tekniği lifimizi kenar uygulamasıyla bitiriyoruz. Bu güzel modelin tasarımcısı olan Pembe Küçük hanıma teşekkür ederim. Yapacak olan herkese kolaylıklar diliyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlarım devamlılığı için paylaşımlarınız değerlidir.

Kalp kalbe karşı lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Suzanın elişi dünyası kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Sonrakini düzenle 8 Şubat 2020 10:02 pm

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Tığ İşi

Tığ İşi Saç Bandı Modelleri

Giydiğimiz kıyafetler kadar onlara… Devamını oku

1 gün önce
  • Atkı Örgü Modelleri

Değişik Bayan Atkıları

Kış aylarının gelmesiyle beraber… Devamını oku

1 gün önce
  • Örgü Şapka ve Bere Modelleri

El Örgüsü Şapka Modelleri

Soğuk kış günlerinin gelmesiyle… Devamını oku

2 gün önce
  • Çanta
  • Çantalar

Tığ İşi Çanta Yapımı

Çantalar kadınların olmazsa olmaz… Devamını oku

2 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.